LTV vairs nepārraidīs "Eirovīziju" un seriālu "Neprāta cena"

Šodien pēc LTV valdes sēdes Eirovīzijas nacionālās atlases producente Iveta Lepeško, oficiāli apstiprinājusi, ka Latvija NEPIEDALĪSIES šī gada Eirovīzijā.

LTV vairs nepārraidīs "Eirovīziju" un seriālu "Neprāta cena"
Komentāri[154] 17.12.2008 16:34
Tas nozīmē, ka nenotiks nacionālās atlases pusfināls un arī nākamā gada 16. maijā LTV netranslēs Eirovīzijas konkursa tiešraidi no Maskavas. Diemžēl. Finansiālu apsvērumu dēļ Latvija spiesta attiekties no dalības šajā konkursā.

Samazinot izdevumus nākamā gada Latvijas Televīzijas (LTV) budžetā, televīzijas vadība izšķīrusies par tādu izklaides projektu kā "Eirovīzija" un seriāla "Neprāta cena" pārtraukšanu, Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTP) sēdē šodien paziņoja LTV ģenerāldirektors Edgars Kots.

Janvārī tiks rādītas decembrī uzņemtās "Neprāta cenas" sērijas un tad seriālu vairs nedemonstrēs. Tā vietā LTV skatītājiem piedāvās 26 minūšu garu raidījumu "100.pants", kurā skatītāji, zvanot uz studiju, varēs uzdot jautājumus valsts amatpersonām, kuras iztaujās žurnāliste Iveta Elksne.

Tāpat LTV pārtrauks ziņu korespondentu darbu Maskavā un Briselē, neiepirks neatkarīgo producentu raidījumus, piemēram, raidījumus "Abi labi" vai "Jauna nedēļa".

Televīzijas vadība nolēmusi pārtraukt arī vairāku kultūras notikumu, kā, piemēram, starptautiskā folkloras festivāla "Baltika", tautas deju festivāla "Sudmaliņas", Latvijas Nacionālā teātra un Latvijas Nacionālās operas 90.gadu jubilejas svinību, pārraidīšanu.

Tomēr, pateicoties Satiksmes ministrijas rastajam finansējumam 1,4 miljonu latu apmērā, televīzijai nebūs jāpārtrauc LTV7 analogā apraide, kas televīzijai izmaksā aptuveni miljonu latu, līdz ar to kopējais LTV budžeta samazinājums būs aptuveni 2 miljoni latu, sacīja Kots.Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [154] ››
buu 07.01.2009 13:25
nee nu stulbums
lai paskataas cik tizlu paarraizhu ir pa LTV
nafig vajag tos 2 kas vazaajaas pa maajaam un kautko taisa eest - ka tajaa briidii daudzi nevar atljauties to ko tie tur bruuvee!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss