Eirovīzijas dziesmu konkursam iesniegtas 108 dziesmas

Svētdien, 30. novembrī, finišēja dziesmu iesniegšana 2009. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajai atlasei. Kopumā Latvijas Televīzijai iesniegtas 108 dziesmas!

Eirovīzijas dziesmu konkursam iesniegtas 108 dziesmas
Komentāri[21] 02.12.2008 12:29
78 dziesmas iesnieguši autori un izpildītāji no Latvijas, bet 30 dziesmas - ārzemju autori no Skandināvijas valstīm, Izraēlas, ASV, Lielbritānijas un citām zemēm. Tiesa gan, žūrijas vērtējumam visas 108 dziesmas nodotas netiks, jo dažas no tām diemžēl neatbilst Nolikumā paredzētajām prasībām.

„Jau ierasts, ka dziesmu iesniegšana lielāko aktivitāti sasniedz pēdējās dienās, un nekas citādi nebija arī šoreiz: pēdējā dziesma Latvijas Televīzijā tika nogādāta 30. novembra pusnaktī,” stāsta Eirovīzijas nacionālās atlases projekta vadītāja Iveta Lepeško. „Ja tieši pirms nedēļas – 24. novembrī – bijām satraukušies, ka mūsu rīcībā ir vien astoņi pieteikumi, šobrīd ļoti gribētos cerēt, ka ievērojamais dziesmu pienesums žūrijai ļaus izvēlēties pusfinālam tik kvalitatīvu repertuāru, kas ne tikai kopumā iepriecinās skatītājus nacionālajā atlasē - pusfinālā un finālā, bet no plašā piedāvājuma klausītājiem ļaus izvēlēties visatbilstošāko dziesmu Eirovīzijas finālam Maskavā.

Lai gan šobrīd iesniegtās dziesmas, to autorus un potenciālos izpildītājus Latvijas Televīzija vēl neatklāj, kļuvis skaidrs, ka iesniedzēju vidū ir gan pazīstamu mūziķu un izpildītāju vārdi, gan mazāk pazīstamas personības. Jau šonedēļ dziesmu vērtēšanu uzsāks Latvijas Televīzijas izveidota žūrija, bet jau nākamotrdien, 9. decembrī, pusfinālistu vārdi tiks darīti zināmi īpašā LTV rīkotā preses konferencē. Preses konferences laiks žurnālistiem tiks paziņots atsevišķi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
o 05.12.2008 14:32
Man baigi patīk kā komentus vipi skārto nevis pēc kārtas iesūtītos, bet tā, tipa izkārto, kā labāk skan, un tā par katru tēmu, ha, ha ha!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss