PAULS gatavs sarakstīt dziesmu Eirovīzijai

Vipi.lv jau ziņoja, ka 30. novembrī, noslēgsies dziesmu iesniegšana 2009. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajai atlasei, kas Latvijas mērogā tiek dēvēta par Eirodziesmu.

PAULS gatavs sarakstīt dziesmu Eirovīzijai
Komentāri[21] 26.11.2008 08:02

"Tā kā Eirovīzijas lielais fināls šogad notiks Maskavā, tad mūziķiem no Latvijas būtu jabūt īpaši aktīviem," radio PIK 100FM rīta šova vadītājiem Simonai Ļetovai un Mainotam Vecvagaram intervijā atzina Eirovīzijas nacionālās atlases producente Iveta Lepeško.

Eiropa mūs ne vienmēr saprot, taču Krievijā viss varot būt savādāk. "Mūsu dziedātājiem iegūt plaša mēroga atpazīstamību Eiropā ir samērā grūti, bet Krievijā viss ir iespējams. Esam tuvāk, vairāk zināmi," turpina Lepeško.

To, cik dziesmas jau pieteiktas Lepeško nevar atklāt. "Katrā ziņā interese ir!"

Atgādināsim, ka izcilais komponists Endrū Loids Vebers raksta Eirovīzijas dziesmu Anglijas pārstāvim.

Vai arī Maestro Raimonds Pauls būtu gatavs to darīt? "Esmu ar viņu par to runājusi. Šogad tas vēl nenotiks, bet nākotnē viņš šādu iespēju neizslēdz," paziņoja Iveta Lepeško.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
pirmais 28.11.2008 15:14
Fantastiska oža-kur piedalīties kur nē! Vecītis zina ar ko neriskēt!!!Kas tad viņš ir ārpus robežām un bez Pugačovas Krievijā?Un kas Vaikule bez Krievijas?Pauls savu kaktiņu zina!Mūžīgais karalis, bez pļurkstēšanas neko citu nevar, eji taču pensija un nekrīti uz nerviem! Pakaļa svilst,Tautas partijai bēdīgi laiki,ko?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss