Šovakar KORU KARU fināls. Daugavpils vai Lielvārde?

Grandiozais, pārsteidzošais un patiesi augstvērtīgais šovs TV3 Koru kari tuvojas izskaņai. Šova fināls sagaidāms jau šovakar un ir zināms, ka tajā žurijas loma būs piešķirta kontrtenoram Sergejam Jēgeram, radio Star FM rīta raidījuma Zoopasta vadītājam Valteram Krauzem un šī raidījuma režisoram Kārlim Anitēnam. TV3 Koru kari ik svētdienas vakaru tiešraidē priecējuši skatītājus ar dažādu skatuves mākslinieku - gan koristu, gan Latvijā zināmu un mīlētu mūziķu - klātbūtni.

Šovakar KORU KARU fināls. Daugavpils vai Lielvārde?
Komentāri[101] 07.12.2008 12:00
Lielvārdes koris: domās par finālu

Tā sen gaidītā nedēļa beidzot ir pienākusi! Nu vairs patiešām nav kur atkāpties un Lielvārdes koris kopā ar Olgu Rajecku un radošo kolektīvu nemaz nepieļauj tādu domu. Spēka mums ir daudz, pat bez enerģijas dzērieniem un citiem niekiem. Galvenā ir mūsu saliedētība un vienotība vienam kopīgam mērķim – uzvarai šovā „Koru kari” un jaunas estrādes būvniecībai Lielvārdē.

Fināla šovā ir sevi jāparāda ar trim dziesmām. Tādēļ mēs vēlreiz ļausim skatītājiem redzēt Lielvārdes kora spējas būt dažādiem un ikkatrā jaunā dziesmā ko sniegsim skatītājiem – parādīt savu neatkārtojamību. Finālā taču ir jāparāda pilnīgi viss, ko mēs protam un no visām dziesmām ko esam izpildījuši, jāparāda skatītājiem vislabākās.

Kā pirmo dziesmu mēs izpildīsim vienu no skaistākajām, un vēlmju pilnākajām dziesmām kura liek sirdīm pukstēt straujāk „Kamēr svecītes deg” no Raimonda Paula un Māras Zālītes mūzikla „Meža, gulbji“. Šo dziesmu veltīsim visiem skatītājiem pie TV ekrāniem 2. adventē, kā arī visiem cilvēkiem pasaulē aicinot viņus mīlēt savus tuvākos kā sevi pašu, piedot un zināt, ka piedots taps, mieru dāvināt sev un apkārtējiem, lai varētu sagaidīt mierīgus, gaišus un prieka pilnus ziemassvētkus, kā arī laimīgu un veiksmīgu Jauno 2009. gadu. Šajā dziesmā pilnīgi visi kora dalībnieki dziedās solo, un katrs ar dziesmas vārdiem aicinās ieklausīties tik svarīgā lietā kā mīlestība.

Otrā dziesma ir atkārtotā dziesma jau no iepriekšējiem šoviem un tā būs visu skatītāju tik iemīļotā un smaidiem neviltotā dziedātāja Pippo Franco disko-dziesma „Chi chi chi, Co co co!” itāļu valodā. Dziesmā darbība notiek kādā fermā kurā vienā dienā notiek 4 gaiļu cīņa par kāzām ar vistām. Savu solo dziedājuma parādīs 4 kora dziedātāji - Ainars Bumbieris, Atis Čamanis, Nikolajs Puzikovs un Rinalds Birkenfelds - kas būs gaiļi, kuri cīnīsies par vistām. Dziesma būs trakoti interesanta, pilna humora un smaida, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Nemaz nerunājot par piedziedājumu, kurš būs pietiekami „lipīgs”, lai vēl ilgi paliktu atmiņā ikvienam skatītājam.

Bet trešā pēc daudzu Olgas Rajeckas un Lielvārdes kora dalībnieku draugu un fanu lūguma būs savdabīgā aranžējumā gatavotā latviešu tautasdziesmu - „Rikšiem bērīti es palaidu”. Lielvārdes kora dziesmas interpretācijā ikviens klausītājs varēs sadzirdēt pilnu Lielvārdes kora dziedātāju balsu diapazonu – 5 (piecu) brīvu un nepiespiesti dziedošu oktāvu intervālā. Jā, tā nav drukas kļūda!

Daugavpils koris cenšas nedomāt par uzvaru

Pirms lielā fināla Atim Auzānam ir sekojošas sajūtas: Vēl  mazliet un viss būs cauri. Tāpēc visu vajag izdarīt pēc labakās sirdsapziņas, lai velāk pašiem par sevi nebūtu kauns. Atis cenšās nedomāt par uzvaru, jo uzskata, ka finālā ir nokļuvuši specīgākie kori un tas, ka viņi ir vieni no tiem jau ir uzvara. Svētdienas free style dziesmai viņi ir izvēlējusies skaņdarbu no M. Džeksona daiļrades un solo šoreiz dziedās jaunākā kora un visa projekta dalībniece Emma.


 


Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [101] ››
;) 08.12.2008 18:32
100% Daugavpils uzvarees :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss