Šovakar Koru karos kantri/šlāgervakars; Žūrijā Igo, Jaunalksne, Teterovskis

Iespaidīgais šovs Koru kari uzņem apgriezienus! Šovakar atkal viens koris izstāsies. Plkst. 20.20 - realitātes šovs - varenākā sadziedāšanās TV3 Koru kari.

Šovakar Koru karos kantri/šlāgervakars; Žūrijā Igo, Jaunalksne, Teterovskis
Komentāri[27] 26.10.2008 13:44

Kā portālam Vipi.lv šorīt atklāja šova režisore Dita Torstere, šodien īpaši interesantas būs zvaigžņu aizkulises - videosižetiņi pirms uzstāšanās.

"Žūrijā šodien būs Ints Teterovskis, Ilze Jaunalksne un Rodrigo Fomins. Pats Igo būs arī šī koncerta viesmākslinieks. Daugavpils kora vadītājam Atim beidzot veselība ir atgriezusies, bet Talsu koris vakar uzstājās Stendes kultūras namā, kurš tika "gāzts apkārt" no ļaužu daudzuma," stāsta Dita.

Šova rīkotāji skatītājiem iesaka balsot par savām simpātijām un ar sirdi! Šķību noti vai netīru horeogrāfiju lai vērtē žūrija. Tāpēc jau ir 50 uz 50 - profesionāļi un tautas balss.

Vērtē jau šovakar no plkst. 20.20 varenākajā sadziedāšanās TV3 Koru kari!

Dita Torstere kopā ar šova vadītāu Lauri Reiniku

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [27] ››
viktorija 27.10.2008 14:46
Nezinu kā jums, bet atšķirībā no jums, es neskatos šos šovus, bet labāk krievu televīziju, tur vismaz ir ko redzet.Tad nesaprotu-kā masu medijos var laist tādu pusfabrikātu kā reiniks, viņam varbūt vajadzēja pamācīties tepat Latvijā būtu varbūt kas nopietnāks.Mums aktieru meistarības skola labāka.Un vēl-mūs visus ar tiem šoviem tur par muļķiem,nu labi ka par skatīto vēl nepieprasa samaksu.Pieprasā balsojuma tabulu, lai redzam kas notiek, tad varbūt kadu reizīti var paskatīties!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss