TV3 Koru karos uzplaukusi jauna mīlestība...

Varenākās sadziedāšanās TV3 Koru kari dalībnieki ar azartisku degsmi nododas mēģinājumiem, lai svētdien TV3 studijā tiešraidē rādītu labāko.

TV3 Koru karos uzplaukusi jauna mīlestība...
Komentāri[30] Bilžu galerija[10] 23.10.2008 08:00

Šova dalībniekus vieno kas īpašs – vēlme iegūt lielo balvu, ko uzvaras gadījumā dāvātu cēliem mērķiem dzimtajā pilsētā. Tomēr šovs ir un paliek šovs – ik svētdienu kādam no koriem šovs jāpamet, un kā pirmais to atstāja Arņa Medņa koris. Sekojiet varenākajam sadziedāšanās šovam TV3 Koru kari jau svētdien 20:20 tiešraidē TV3!

 

Lielvārdes koris un Olga Rajecka

Šonedēļ Lielvārdes korī valda lielisks noskaņojums - koris ir priecīgs, ka turpina dalību šovā. Svētdienas priekšnesumam tiek gatavota Čikāgas piecīšu dziesma Bitītes. Kora dalībnieki līksmo, ka grupa jau drīzumā viesosies Latvijā un cer, ka tai būs iespēja noklausīties šo dziesmu jaunā un skanīgā Lielvārdes kora izpildījumā. Svētdien TV3 studijā redzēsiet pārsteigumus, ko sagatavojusi Olga Rajecka, solista lomā iejutīsies Jānis Peisenieks.

 

Ievas Akurāteres Rīgas koris

Ievas Akurāteres koris palicis kā vienīgais Rīgas pārstāvis, kurš labdarības vārdā iepriecina skatītājus un arī paši sevi TV3 krāšņajā studijā. Svētdienas vakarā Baltais koris vairāk izcels puišu sniegumu un meitenes ieņems fonu, uzraugot notiekošo uz skatuves. Tā kā Liene Šomase pagājušajā šovā mudināja vīrus būt atraktīvākiem, tad Baltā kora vīri šonedēļ parādīs, ka nav ar pliku roku ņemami. Šonedēļ solistu balsis skandinās Kaspars Ādamsons, Džordžs Stīls, Reinis Vazdiks un Guntis Nurža.

 

Siguldas koris ar Miervaldi Jenču

Siguldas koris šonedēļ ir lirisks un par noskaņām kori saka:”Rudens Siguldā ir zelta lapu laiks, kāzu laiks un mīlestības laiks. Nav svarīgi, kā viens otru atrodam, kā viens otru mīlam, bet gan, vai vispār savā dzīvē atrodam īsto un vienīgo un vai spējam mīlestību saglabāt mūža garumā, ejot cauri rudziem.” Solisti šajā svētdienā būs Kristīne Baltiņa un Oskars Upenieks. Un vēl kāds īpašs notikums svētdien priecēs Siguldas kori - kora dalībniekam Agrim Daņiļēvičam tiks svinēta apaļa jubileja, viņam paliks 45 gadi.

 

Dzintara Čīčas Talsu koris

Talsu koris svētdien dziedās dziesmu Meitene un skatītājus priecēs solisti Ieva Smildzēja un Andris Dedzis. Talsu koris kopā ar Dzintaru ļoti cītīgi strādā un cenšas no visas sirds, lai priecētu atbalstītājus un līdzjutējus. Ieva ir Talsu Valsts Ģimnāzijas Sociālo zinību un informātikas skolotāja. Brīvajā laikā viņa dzied Dzimtsarakstu nodaļā un korī. Andris pēc pagājušās nedēļas emocionālajiem pārdzīvojumiem palicis bez balss, bet cer uz labāko. Viņš pat pieteicies uz vizīti pie labākā balss saišu speciālista Dina Sumeraga, un jādomā, ka viss būs labi.

 

Daugavpils koris ar Ati Auzānu

Pēc svētdienas tiešraides Daugavpils koris pirmdienu veltīja atpūtai, jo svētdienas vakarā pēc šova kopā ar Lielvārdes kori devās uz pirti Ogrē. Uz pirtiņu bija ieradušies arī Lauris Reiniks, mūziķi no pavadošās grupas, režisors Arvīds Babris un bargais žūrijas loceklis Ints Teterovskis. Daugavpils kora jaunieši atzīst, ka labākais esot kopā būšana. Starp citu, TV3 Koru kari kļuvuši par iemeslu jaunai mīlestībai, - viens otru korī atraduši divi dalībnieki, Katerīna Fedosejeva un Sandis Ulpe.

Svētdien Daugavpils kora izpildījumā dzirdēsiet meiteņu kvartetu (Intu Ļaksu, Evitu Gržibovsku, Olgu Stupiņu un Anitu Levšu), priekšnesumā tiks izmantoti arī mūzikas instrumenti. Mēģinājumi rit aizrautīgi, vienīgais krenķis ir Ata Auzāna saaukstēšanās, kas traucējot koncentrēties.  

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [30] ››
siikalja :* 26.10.2008 09:26
a kur LIEPĀJA?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss