Žūrija uzskata, ka Koru karos triumfēs Chilli un Liepāja

Krāšņā šova Koru kari žūrija uzskata, ka šajā projektā varētu triumfēt Liepājas koris talantīgās dziedātājas Chilli vadībā. Fotogalerija.

Žūrija uzskata, ka Koru karos triumfēs Chilli un Liepāja
Komentāri[35] Bilžu galerija[10] 24.10.2008 08:15

Žūrijas loceklis, ilggadējais Dziesmu svētku virsdiriģents un pazīstamais vokālais pedagogs Jānis Zirnis portālam Vipi.lv atzīst:

"Man bija pamatotas aizdomas, ka pirmajā reizē kritīs Rīgas koris... Ja izbalsotu kādu provinces kori, tad būtu stipri sāpīgāk. Medņa koris bija pārāk konservatīvs. Nu viņi jau paši saka, ka viņiem ir lieli plāni un citas lietas, ko dzīvē darīt. Šoreiz mans favorīts nepārprotami bija Liepāja un Chilli. Arī Daugavpils meitenes ļoti patika... Uzvaru, protams, noteiks balsotāji, bet es uzskatu, ka vinnēs Liepāja!"

Attēlā bargie žūrētāji - Jānis Zirnis un Liene Šomase, bet fotogalerijā Chilli un viņas ģimenes atbalsts Koru karu aizkulisēs.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
123 29.10.2008 23:30
ko jus stulbeni vsp balsojat? lol nu.
naudinu tik viniem davinat.
visu laiku liepajai bija augstas atzimes un domaju ka daudzi ari balsoja bet te peksni vini lasas prom. phe stulbumsa kkads viss sen jau izplanots...visos sovos kas ir bijusi un kas ir tagat. gan lnt kanala gan tv3. un skatos ka ir ari tadi stulbeni kas uz visu sito uzkeras.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss