"Bez tabu" mašīna pēc Koru kariem cieš pamatīgā autonegadījumā (FOTO)

Pagriezienā/izbrauktuvē uz Maskavas ielu TV3 auto taranēja nenormālā ātrumā braucošs Volvo. Aculiecinieki stāsta: kā no ķēdes norāvies... uz vismaz 90km/h...

"Bez tabu" mašīna pēc Koru kariem cieš pamatīgā autonegadījumā (FOTO)
Komentāri[49] Bilžu galerija[13] 28.10.2008 08:11

Cietušās mašīnas vadītājs ir pazīstamais operators, producentu grupas Betafakts kameras vīrs Ivo Veiss. Par laimi ne Ivo, ne viņa kolēģe negadījumā nav cietuši.

TV3 Bez tabu brigāde pēc darba Koru karos iekļuva pamatīgā satiksmes negadījumā pie TV3 Zvaigžņu halles Maskavas ielā 322. Izgriežoties no ēkas pagalma (juridiski - ielas), Bez tabu piederošajā automašīnā Mazda ietriecās milzu ātrumā braucošs Volvo. Tiesa, Volvo ir ļoti spēcīgi bremzējis un tikai laimīgas nejaušības dēļ nav ietriecies Mazdas vadītāja durvīs, bet notrausis kreiso spārnu un iznīcinājis priekšējo riteni. Pēc negadījuma TV3 auto bija jāevakuē, jo paša spēkiem tas kustēties nespēja.

Kā portālam Vipi.lv pastāstīja vecākais Ceļu policijas inspektors, šī ir nepārdomāta un sarežģīta izbrauktuve. Policists piekrita Vipi.lv versijai - ir jāaizliedz apstāties vismaz četru automašīnu virtenei pirms šīs izbrauktuves, lai šis Maskavas ielas posms būtu pārredzams no izbrauktuves puses.

Tikai viena nianse - TV3 iebrauktuvē, iegriežoties no Maskavas ielas puses, ceļazīme vēsta: Vienvirziena ceļš. Izbraucot no tās pa otru sadalošo ceļa daļu (arī vienvirziena kustības posmu), tātad juridiski - krustojuma (pagalms nevar būt Vienvirziena kustības brauktuve), pie Maskavas ielas būtu jābūt zīmei Dodiet ceļu! vai Stop! (Bez apstāšanās tālāk braukt aizliegts!)! Šādu ceļazīmju tur nav.

Tā kā šādas ceļa zīmes negrezno šo krustojumu, tad pastāv labās rokas likums, kurš norāda, ka TV3 mašīnai, izgriežoties no šī ceļa, bijusi priekšroka...

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [49] ››
Ilze 03.11.2008 09:31
Smiekli nāk, pamatīga autoavārija. Te ņirgājas vai kā? Tur nekas nav noticis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss