Koru karu finālā netiek Liepājas koris un Chilli

Ticot, mīlot un gaidot... Ar šādām ziemassvētku noskaņām kopkora un koru vadītāju dziedājumā, sākās TV3 šova "Koru kari" pusfināls. Diemžēl kādam no koriem bija jāizstājas no cīņas, vienu soli pirms fināla.

Koru karu finālā netiek Liepājas koris un Chilli
Komentāri[320] 30.11.2008 23:28

Žūrija, atbilstoši pusfināla līmenim, bija nokomplektēta barga. Žurnāliste Ilze Jaunalksne; virsdiriģents un koru vadītājs Ivars Cinkuss un TV šovu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. Žūrijas vērtējums bija profesionāls un brīžiem skarbs, kam negribēja piekrist ne skatītāji, ne koristi. Tomēr kā mēdz teikt - ar žūriju nestrīdās.

Koriem šovakar bija jāuzstājās ar veselām 3 dziesmām - vienu no kādas kinofilmas, vienu no iepriekšējā repertuāra. Trešā dziesma visiem bija viena: "Rikšiem bērīt es palaidu" - katram bija jārāda sava dziesmas versija, kas bija jauns elements Koru karos.

Pēc visu dziesmu izvērtēšanas žūrijas balsis sadalījās sekojoši:

Lielvārdes koris: 88

Daugavpils koris: 84

Liepājas koris: 79

Savu vērtējumu telefonbalsojumā izteica 91 000 skatītāji (!), kuri tomēr tāpat kā žūrija izlēma, ka cīņu tālāk neturpinās Chilli un Liepājas koris.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [320] ››
Angerfist 07.12.2008 00:37
Neiet runa par liimeni.Piemeram ar dziesmu Time say goodbye Chilli un koris loti patikami parsteidza,ari dziesma no filmas Maija un Paija palika atminaa-runa ir par dziedato dziesmu izveeli un liepajnieki soreiz netrapija desmitniekaa.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss