Kas padomā Lielvārdes korim un Olgai Rajeckai?

Vairs tikai pāris dienas atlikušas līdz varenākās sadziedāšanās šova TV3 Koru kari finālam – tas norisināsies jau šajā svētdienā!

Kas padomā Lielvārdes korim un Olgai Rajeckai?
Komentāri[114] Bilžu galerija[20] 05.12.2008 08:00

Kamēr skatītāji nepacietīgi gaida lielo notikumu, koristi satraucas ne pa jokam un lauza galvas par priekšnesumiem. Rādās, ka svētdien studijā valdīs īpaši satraucoša gaisotne, jo uzvarēt vēlas gan Lielvārdes, gan Latgales koris. Nepalaidiet garām TV3 Koru karu finālu – tas jau svētdien, 7.decembrī 20:20 tiešraidē TV3!

 

Kas padomā Lielvārdes korim un Olgai Rajeckai?

Lielvārdes koris un tā vadītāja Olga Rajecka atzīst, ka spēka esot gana un visus vienojot vēlme uzvarēt TV3 Koru karos, lai varētu savai pilsētai dāvāt jaunu estrādi. Svētdienas tiešraidē violetais koris uzstāsies ar trim priekšnesumiem, skatītājiem būs iespēja redzēt kora spējas būt dažādiem un katra dziesma izcels viņu vienreizīgumu.

Olga Rajecka un Lielvārdes koris finālam gatavo vienu no skaistākajām un jūtu pilnākajām Eltona Džona dziesmām no multfilmas The Lion King – Can you feel the love tonight. Pēc tās uz skatuves skanēs iemīļotā Pippo Franco disko dziesma Chi chi chi, Co co co! itāļu valodā. Bet kā trešā skanēs, savdabīgā aranžējumā gatavotā, tautasdziesma Rikšiem bērīti es palaidu.

 

Latgales koris un Atis Auzāns nedomā par uzvaru

Pirms lielā fināla Atim Auzānam ir sekojošas izjūtas: ”Vēl  mazliet un viss būs cauri! Tāpēc visu vajag izdarīt pēc labakās sirdsapziņas, lai vēlāk pašiem nebūtu kauns.” Latgales koris mēģina nedomāt par uzvaru, jo uzskata, ka fināla nokļuvuši specīgākie kori, un tas, ka viņi ir to starpā, jau esot uzvara.

Svētdienas free style dziesmai Latgales koris un Atis Auzāns izvēlējušies skaņdarbu no Maikla Džeksona daiļrades. Solistes gods šoreiz būs jaunākajai kora un visa šova dalībniecei – Emmai Safronovai (13 gadi).

 

 

Varenākās sadziedāšanās TV3 Koru kari fināls jau svētdien 20:20 tiešraidē TV3!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [114] ››
re 07.12.2008 16:15
re, ko jus nenovidigie komentetajiesat izdarijusi! Olga vairs sovos nepiedalisoties: http://www.patti.lv/olga_rajecka_koru_kari_vakara_zinas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss