Siguldieši atstāj Koru karus... ar smaidu - papild. 00:36 ar backstage foto

Vairs tikai trīs kori - Lielvārdes, Daugavpils un Talsu - paliek šovā. Diemžēl šodien rezervistu pulkam pievienojās zaļais Siguldas koris. Viņiem jau nākamajā svētdienā ar pārējiem atskaitītajiem koriem būs iespēja sacensties par vienīgo biļeti uz šova turpinājumu.

Siguldieši atstāj Koru karus... ar smaidu - papild. 00:36 ar backstage foto
Komentāri[177] Bilžu galerija[21] 10.11.2008 00:00

Visnotaļ pozitīvo un dziedošo šovu šoreiz vērtēja optimistiska trijotne:  Ints Teterovskis, Baiba Sipeniece-Gavare un Uldis Marhilēvičs.

Koriem bija jāuzstājas ar divām dziesmām – vienu roka skaņās un otru pēc pašu izvēles no jau iepriekš dziedātajām.

Šovu atklāja Talsu koris ar Dzintaru Čīču. Pirmo izpildīja leģendārās Tīnas Tērneres dziesmu „Simple the best”. Diemžēl korim īsti neizdevās pārliecināt žūriju, kaut kas pietrūka līdz galam... Nenostrādāts priekšnesums.

7,8,8 (23)

Par otro dziesmu talsinieki bija izvēlējušies Čīčas  „Tu esi vasarā”, tā jau skanēja krietni labāk. Runājot Marhila vārdiem: „Ja cilvēki ko dara no sirds un ar prieku, tad viss sanāk”.

9,9,10 (28)

Lielvārdes koris ar Olgu Rajecku vienkārši nošokēja visu žūriju. Sipeniece: „Visu laiku labākais priekšnesums. Super!"  Marhils: „Šis priekšnesums -  tā jau bija MĀKSLA!”

10,10,10 (30)  Pirmo reizi šova vēsturē visi 10 (!!)

Žūriju patīkami pārsteidza arī otrā dziesma „Candyman”.

9,10,10 (29)

Atis Auzāns un Daugavpils koris dziedāja vienu riktīgu latgaļu tautasdziesmu ar lieliskiem solistiem „Kur gaismeņa”. Viss kopumā skaisti, tikai Teterovskis īgņojās, izrādot laikam jau savu personīgo antipātiju pret Auzānu, par ko pat Lauris Reiniks pavilka Intu uz zoba.

8, 10, 10 (28)

Otra arī bija tautasdziesma, šoreiz īru. Sipeniece: „Vucen (solists), Tu esi zelts, gribējās būt kopā ar kori un dziedāt!!”

9,10,10 (29)

Siguldas koris ar Jenču bija izvēlējušies smagu un nopietnu Līvu dziesmu „Svētelis”. Skanēja lieliski, tomēr žūrija nespēja nolasīt stāstu.

8, 9, 9 (26)

Toties otrā bija īsts rokenrols no Elvisa repertuāra „Teddy bear”.

9, 10, 10 (29)

Siguldieši (atšķirībā no iepriekšējiem koriem) zaudējot tomēr spēja smaidīt un solīja cīnīties par atgriešanos Koru karos.

Gaidīsim nākamo raidījumu, kurā tiksimies ar visiem izbalsotajiem koriem, lai kādam no tiem dotu iespēju atkal atgriezties šovā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [177] ››
ta gan 11.11.2008 14:55
Domāju ka Siguldai bija svarīgi piedalīties šovā, bet ja jau ar tādu smaidu aizgājuši-tad jau labi vien ir!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss