Dīvainie skatītāju balsojumi un "objektīvā" žūrija

Šova „Zvaigžņu lietus” pusfināls daudziem sagādājis pārsteigumu - vismazāko skatītāju atbalstu ieguva un šovu pameta līdzšinējais skatītāju favorītpāris - dziedātāja Candy ar režisoru Kristapu Streiču.

Dīvainie skatītāju balsojumi un "objektīvā" žūrija
Komentāri[187] Bilžu galerija[11] 29.10.2008 14:05

Nolēmām nedaudz paanalizēt, kā gan tas gadījās, ka finālā netika viens no spilgtākajiem šova pāriem.

Kā zināms, 50% no šova balsojuma sastāda žūrijas vērtējums. Šova laikā gan pierādījās, ka žūrija vērtē tā, kā liek producenti (ar atsevišķiem izņēmumiem). Acīmredzot tāpēc no tālākas līdzdalības šovā atteicās profesionālis mūzikas jomā Arvīds Luste, kurš no sākuma tika pieteikts kā pastāvīgais žūrijas loceklis, pēc tam bija „izbraucis darba darīšanās” un tad tā nemanot pazuda un vairs netika pieminēts.

"Uzticamā" žūrija

Uz „Zvaigžņu lietus” pusfināla vērtēšanu bija saaicināta uzticama žūrija, lai nesagādātu pārsteigumus režisoriem. Ausma Kantāne – acīmredzot LNT štata „žūrētāja”, Andžela Goba – pārbaudīta jau iepriekšējos šovos un arī tagad nepievīla, liekot Kosītei/Rubenim atzīmes 9, 10 avansā (!), atļausimies piebilst, ka tas notika PUSFINĀLĀ (!!), tad vēl „pozitīvists” Normunds Rutulis un LNT darbiniece Supe, pēc kuras atzīmēm spriežot, sliktākais pāris šovā bija Candy/Streičs.

Žūrijas „darba” rezultātā ar 77 punktiem pirmajā vietā atrodas Zaharova/Roldāns, bet Candy/Streičs un Kosīte/Rubenis saņem vienādu punktu skaitu, 76. Tālākais, tā teikt, viss skatītāju rokās... redziet, cik blīvi rezultāti ...balsojiet, balsojiet!

Lieki piebilst, ka šis bija pirmais raidījums, kurā Rubenis/Kosīte  saņēma tik augstu novērtējumu. Acīmredzot kopš brīža, kad viņus vērtēja Busulis, Dons un „Audiosmog” ģitārists, kurš, starp citu, teica: „Es esmu mūziķis, un man jūsu sniegums šķita vienkārši šausmīgs”, šis pāris ir sasniedzis fantastisku izaugsmi.

Dīvainais skatītāju balsojums

Un tagad pie galvenā – skatītāju balsojuma. Lai nevienam nerastos ne mazākās šaubas, tika rādīts „atklātais” balsojums, tas ir, uz ekrāna redzami cipari, kas rāda it kā skatītāju balsojumu. Te nekādas šaubas neradās - par pirmo vietu cīnās Kosīte/Rubenis un Zaharova/Roldāns, savukārt Candy/Streičs atpaliek gandrīz uz pusi.

Kāpēc mums tas šķita dīvaini? Tāpēc, ka, atceroties iepriekšējās nedēļas „falšo” balsojumu, kad šie trīs pāri cīnījās, tad iesākumā arī Kosītes/Ralfa fani bija sabalsojuši vairāk, bet balsojuma gaitā Candy un Streiča atbalstītāji  ātri vien apdzina un viss nostājās savās vietās. Kāpēc šoreiz šī pāra fani balsoja tik vārgi? Varbūt tāpēc, ka jutās pievilti iepriekšējā reizē? Bet tad jautājums, - kāpēc tieši Candy atbalstītāji boikotēja balsojumu, savukārt Kristīnas un Nikolā - turpināja balsot?

Kaut kā mūs nepārliecināja arī arguments ar daudzajiem faniem zālē. Nav jau problēma ar autobusu no Stāmerienes atvest bariņu kliedzēju, kas pa TV izskatās kā milzīgs atbalsts. To jau pierādīja Rīgas "Dinamo" fani, kas kādā raidījumā radīja iespaidu, ka šeit tiek translēta "Dinamo" spēle.

Neņemamies analizēt šo dalībnieku varējumu -  Candy pret Rubeni (dziedātāju kategorijā), Kosīte un Streičs (tie, kas nedzied), tomēr šāds balsojuma rezultāts mums nozaga jebkādu ticību šova rezultātiem un skatītāju balsojumiem. Tāpēc tiem, kas nākamsvētdien skatīsies šī šova finālu un akurāti vēlēsies balsot, – te jums pāris adreses, kur jūsu naudiņa būs noderīgāka:

http://www.ziedot.lv/

http://www.lbf.lv/ziedojumi.html

http://www.patversme.lv/?hanza.html

Šova finālā par galveno balvu cīnīsies 2 pāri - Ralfs Rubenis un Laura Kosīte ar Kristīnu Zaharovu un Nikolā Roldānu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [187] ››
interesanti 31.10.2008 01:59
Pēc šodien publicētajiem rakstiem apollo un mango.lv:"nevarētu teikt,ka finālā būtu stiprākie pāri,bet tie noteikti,apkopojot skatitāju balsojumus,ir skatītāju iemīļotākie pāri jau no paša šova sākuma.Uzvara tiek prognozēta Kosītei/Rubenim ar 55%.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss