Nikolā Roldāns sajūsmā par Kristīni

Kas ir simpātiskais francūzis Nikolā Roldāns, kas pārī ar skaistās balss īpašnieci Kristīni Zaharovu ir radījuši vienu "bīstamu šova salikumu", kuru jau paspējuši arī iemīlēt "Zvaigžņu lietus 2" skatītāji?

Nikolā Roldāns sajūsmā par Kristīni
Komentāri[19] 11.10.2008 08:32

Ar mītu par francūžiem Nikolā sastopoties gan šeit Latvijā, gan jau desmit gadus dzīvojot Krievijā, kur pašlaik Samārā dzīvo viņa ģimene — sieva un trīs bērni. Jaunākajam pašlaik tikai četri mēneši. Pats Nikolā atzīst, ka savu 38 gadu laikā tik ilgi dzīvojis ārpus savas dzimtenes, ka vairāk sajūtas kā kosmopolīts.

Tā justies viņam ļauj arī darbs un bizness — neiedziļinoties niansēs, Nikolā nodarbojas ar tirdzniecību internetā. Un viens no viņa pārstāvētās kompānijas košākajiem pasākumiem lika sarosīties arī mūsu publikai — aktrises Ornellas Muti vizīte Latvijā, kuras galvenais mērķis bija iepazīstināt ar viņas rotu kolekciju. Starp citu, arī Nikolā ap roku ir kinodīvas radītā rokassprādze — roku dzelži ar uzrakstu "Atbrīvo mani — ja mīli mani!".

Līdz ko pieskaramies Nikolā sirdslietai — biznesam, tā viņš uzreiz "iekarst" un sāk klāstīt interneta biznesa bezrobežu iespējas un citus labumus. Bet kāpēc viņš apmeties uz dzīvi tieši Krievijā, un vai viņu nebiedē šīs zemes mežonīgais kapitālisms? "Zini, ir tāds princips — līdzīgs pievelk līdzīgo, ja pats neesi agresīvs, tad arī apkārtējie pret tevi labi izturas, bet noziedzība ir visur, arī Francijā. Tas ir tā, ar kādām acīm raugies uz pasauli, ar tādām tā raugās tev pretim. Toties Krievijā ir fantastiska daba — esmu dabas cilvēks." Te jāpiebilst — ja mēs vēl ilgāk būtu turpinājuši par šo tēmu un par to, kā labāk dzīvot, es droši vien uz vietas būtu kaut ko piekritusi nopirkt viņa interneta veikalā — Nikolā patiesi māk ieinteresēt un pārliecināt.

Ar Freimaņa svētību

Viņš atzīst — tieši arguments, ka ar šova palīdzību varētu radīt lielāku interesi par viņa kompānijas darbību, bijis tas, ar ko viltīgais Mārtiņš Freimanis spējis pierunāt savu ārzemju draugu uz šo pārdrošo soli. Satraucoši tas bijis arī tāpēc, ka Nikolā caur un caur esot darījumu cilvēks, kurš radis visu paveikt profesionālā līmenī. Dziedāšana publikas priekšā, turklāt vēl televīzijas šovā — tas patiešām esot visai drosmīgs solis. Tiesa, kad piekritis šai dziedošajai avantūrai, viņš tomēr īsti neapjautis, kā tas pārvērtīs ikdienu un viņu pašu.

Tagad Nikolā ļoti nopietni kopā ar Kristīni vokālā pedagoga vadībā apgūst dziedāšanas noslēpumus. "Nebiju iedomājies, kā dziedāšana spēj atvērt cilvēku, kādas fantastiskas sajūtas tā spēj radīt — visiem iesaku!" ar neviltotu sajūsmu stāsta Nikolā. Tajā pašā laikā viņš neslēpj, ka pirms uzstāšanās ļoti uztraucoties — trīcot un drebot aiz priekškara. Jautāts, uz kādiem panākumiem cer šovā, atbild, ka sākumā viņš par to neesot domājis un nerēķinājis, kādu vietu ar Kristīni varētu ieņemt, bet pašlaik pieļauj, ka varētu iekļūt arī finālā.

Kristīnei ir labas izredzes

Par savu šova partneri Kristīni Nikolā ir sajūsmā, sakot, ka viņai ir patiešām ļoti laba un skaista balss. Ja vien meitenei pietiks spēka un izturības pārvarēt visus šķēršļus, kas savā profesionālajā karjerā būs jāpārvar, viņa noteikti tālu tiks, un varbūt kādu dienu Nikolā varēs ar lepnumu teikt — ar šo meiteni es esmu kopā uzstājies. Jautāts, kā sieva uztvērusi, ka vīrs Rīgā iesaistījies TV šovā, viņš saka, ka sieva vienmēr viņu atbalsta un uzticas it visā, un tā ir arī šoreiz. Cerams, ka viņa paspēšot atbraukt uz Latviju, lai redzētu, kā vīrs uzstājas, kaut gan ar tik mazu bērnu tas neesot viegli. "Ja jūs zinātu, kā esmu noilgojies pēc savas ģimenes!".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
Special_girl 13.10.2008 10:51
Lai veicas! šis pāris man ar patīk!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss