Vai nākamā šovu pametīs seksīgā DRĀKE?

Būtu tikai loģiski, ja šobrīd noritētu aktīvi mēģinājumi trešajam šovam “Zvaigžņu lietus 2”, kuru atkal kādam nāksies pamest.

Vai nākamā  šovu pametīs seksīgā DRĀKE?
Komentāri[52] 10.09.2008 10:59

Pēc pēdējā šova joprojām notiek aktīvas diskusijas par to, vai šovu vajadzēja atstāt Kiviču pārim, kāpēc tiek vērtēts Elitas Drākes ārējais izskats un nevis dziedātprasme utt., bet jo īpaši daudzus nokaitinājis žūrētāju izcilais darbs.

 

Lasot Vipi.lv lasītāju atsauksmes pēc svētdienas vakarā notikušā šova, var secināt, ka lielākā daļa nav apmierināta tieši ar restorāna “Fīlings” direktores Elitas Drākes sniegumu.

 

 

Neskatoties uz to, ka Elita, vismaz pagaidām, nespīd ar pārliecinošu vokālu, tomēr viņas un Andra Baltača priekšnesumi ir gana iespaidīgi. Īpaši pārdomāts bija pirmā šova vēstījums.

 

Elita bija viena no pēdējām, kura uzsāka gatavošanos minētajam šovam. Var vien vēlēties, lai visiem šova dalībniekiem mēģinājumi sāktos vismaz divus mēnešus pirms šova, nevis pēdējā brīdī.

 

No savas personiskās pieredzes varu teikt, ka cilvēkam, kurš nekad pirms tam nav dziedājis, tā uzreiz būs grūti atvērties uz lielās skatuves un milzīgas auditorijas priekšā.

 

Elita noteikti var daudz labāk, bet vismaz pagaidām bailes ņem virsroku.

 

Samērā veiksmīgi fona dziedātāju palīdzību jau izmanto Dita Krūmberga un Ieva Kokoreviča, bet šova veidotāji laikam domā, ka Elita var iztikt bez viņu palīdzības.

 

Elitas lielākais trumpis ir harizma un viņas partneris, bet vai ar to pietiks?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [52] ››
susinjsh 28.09.2008 17:37
labaak lai nekaap uz skatuves ja namaak dziedaat,ausis viita kad shii 'DZIEDAAJA'

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss