Mārtiņš Freimanis aizstāj Nikolā Roldānu "Zvaigžņu lietū"

Pamatīga ķibele pagājušonedēļ vienam no labākajiem šova "Zvaigžņu lietus" pāriem - Kristīnai Zahārovai un franču uzņēmējam Nikolā Roldānam.

Mārtiņš Freimanis aizstāj Nikolā Roldānu "Zvaigžņu lietū"
Komentāri[35] 22.09.2008 15:45

Pēc iepriekšējā šova vandāļi bija izsituši stiklu Nikolā automašīnai un pamatīgi to apzaguši. Šī iemesla dēļ šarmantajam Kristīnas partnerim bija steidzami jādodas uz Franciju, lai atjaunotu nozagtos svarīgos dokumentus.

Taču simpātiskais pāris nezaudēja dūšu un pat pamanījās šo nebūšanu pārvērst par efektu.

Nikolā bija iedziedājis savu pusīti duetam un studijā un uz skatuves savu partneri Zahārovu atbalstīja caur videoekrānu. Uz ekrāna tika izspēlēta etīde par balto ziedu pušķi, kas tika nodots Mārtiņam Freimanim (dziesmas autoram), ar kuru jau pašās dziesmas beigās Mārtiņš uznāca uz skatuves (tas gan bija sagaidāms un pārsteigumu neradīja).

Žūrijas vērtējumu noklausīties un uz aizkulisēm Kristīnai jau vairs nenācās doties vienai.

Pēc uzstāšanās Kristīna atzina, ka tikai tagad sapratusi, cik ļoti viņai uz skatuves pietrūkst partnera, jo šis tomēr ir duetu konkurss.

Jau uz nākamo šovu francūzis būšot atpakaļ un, lai gan ielidošot Latvijā tikai sestdien, Nikolā esot paņēmis līdzi dziesmas tekstu un, cerams, sagatavošoties uz nākamo cīņu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
taisnīgā 23.09.2008 18:23
Nu nav jau sevišķi godīgi,ja citiem pāriem jāpilda līguma nosacījumi,bet vienam var atļauties palaist ierakstu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss