No "Zvaigžņu lietus 2 " izbalso operdziedoni Krancmani, Drāke turpinās dziedāt

Šajā „Zvaigžņu lietus 2” vakarā skatītāji baudīja kompozīcijas, kuras paši bija izvēlējušies. Fortūna pagrieza muguru Aivaram Krancmanim un Sarmītei Ķikustei. Viņi šovu pameta.

No "Zvaigžņu lietus 2 " izbalso operdziedoni Krancmani, Drāke turpinās dziedāt
Komentāri[92] 21.09.2008 23:30

Šis raidījums bija īpašs ar to, ka dziesmas bija izvēlējušies interneta lietotāji . Sastādītais repertuārs gan lika uzdot jautājumu - kas ir šie balsotāji, kas izvēlējušies šīs dziesmas? Vai tiešām šīs ir Latvijā populārākās vai vismaz iemīļotākās dziesmas?

Žūrija šoreiz bija raksturojama ar vienu vārdu "sviests", jo, varbūt izņemot Aishu, kas no sākuma centās likt punktus, vadoties pēc kaut kādiem kritērijiem, pārējā žūrija (Ausma Kantāne, Viktors Ščerbatihs, Haralds Burkovskis) spoži nodemonstrēja  žūrijas pilnīgu bezjēdzību. Ja vienādas atzīmes tiek liktas Kokorēvičai, Drākei un Candy, Zaharovai, tad, mūsuprāt, jautājumi lieki.

Žūrijas vērtējums attiecīgi neko nenozīmēja, un visu izšķīra skatītāju balsojums. Kā jau tas bija redzams VIPi.lv aptaujā, tad vismazākais fanu pulks ir pārim Krancmanis/Ķikuste.

 Šovu atklāja Jānis Moisejs un Ieva Kokoreviča ar dziesmu „Strēlniece”. Nedaudz mulsināja izvēlētais tēls – eņģeļi. Te jūtama milzīga vēlme mulsināt apkārtējos. Varbūt tā patiešām ir mīlestība? (Žūrijas vērtējums: 8,10,8,10=36).

 

Otrie šovakar uz skatuves kāpa Ralfs Rubenis un dejotāja Laura Kosīte. Viņi izpildīja grupas „Tranzīts” megahitu „7 dienas”. Kvalitāte varētu būt labāka ... Kaut kā visu laiku pietrūkst – pārsteiguma, kontrastu, lipīga motīva vai brīnumaina tembra.

(Žūrijas vērtējums: 8,10,8,10=36).

 

Liktenīga šovakar Aivaram Krancmanim un Sarmītei Ķikustei izrādījās „Baltā dziesma”. Tiešām skaista dziesma, bet ļoti traucēja apkārt notiekošais. Būtu gana ar strūklaku...

(Žūrijas vērtējums: 8,10,7,10=35).

 

Sieviete spridzeklis Candy un režisors Kristaps Streičs lieliski tika galā ar dziesmu „Kurtizāņu ugunskurs”. Saderīgs vokāls, lieliska scenogrāfija un kabarē salona mirdzošo lampiņu stils.

(Žūrijas vērtējums: 10,10,10,10=40).

 

Žūrijas locekļiem šoreiz nekas slikts nebija sakāms arī par Andri Baltaci un Elitu Drāki. Ab izpildīja dziesmu „Skaidro valūda”. Vienmēr labā fīlingā esošā Elita šoreiz jau dziedāja viena.  (Žūrijas vērtējums: 8,10,9,10=37).

 

Marts Kristiāns Kalniņš un basketboliste Dita Krumberga šovakar izpildīja ļoti grūto dziesmu „Daļa Rīgas”. Ditai vajadzētu būt drošākai. Skaņas tembrs ir atkarīgs no virstoņu sastāva un to amplitūdām tonī. Ditas balss tembram pagaidām pietrūkst apmplitūdas, bet kopumā balss skan interesanti. ... (Žūrijas vērtējums: 9,10,9,10=38).

 

Uz skatuves kāda nesmuka negadījuma dēļ nekāpa Nicolass Roldans, bet viņa balss tomēr bija dzirdama skaistajā dziesmā „Satīties, sapīties”. Kristīna Zahārova veiksmīgi tika galā ar savu tēlu un dziedājumu. Sirsnīgi! (Žūrijas vērtējums: 10,10,10,10=40).

 

Un atkal skaistu punktu šovam pielika Viola Abrāmova un Gundars Silakaktiņš dziesmā „Ķiršu lietus”. Domāju, ka tieši Viola šajā šovā ir lielākais atklājums. Dejo, dzied un arī uzteicama aktiermeistarība. Īsta etīde. (Žūrijas vērtējums: 9,10,9,10=38).

 

Īpaši gribas uzteikt šova vadītāju Žaneti Skaruli, kura ne tikai runā un intervē, bet arī sākusi dziedāt. Neskatoties uz Žanetes balss aizsmakumu, dažas noticis viņa spēj nodziedāt samērā tīri. Jaunā televīzijas zvaigzne izrāda sevi, kā vien mācēdama.

 

Foajē pirms tiešā ētera ikvienam ir iespēja uzpildīties ar spirtotajiem dzērieniem, tāpēc šova vērotāji ar katru reizi kļūst nevaldāmāki. Tiešā ētera laikā dzirdami bargi uzbraucieni žūrijas locekļiem un tiek pasniegti ziedi favorītiem. Jāatgādina, ka studijā nedrīkst ienest pat minerālūdens pudeles, tikmēr pie VIP galdiņiem plūst šampanietis un citi alkoholiskie dzērieni.

Nobeigumā atliek citēt Ščerbatihu: "Es tur neko nesapratu", jo patiešām nesapratām, kāpēc ētera laiks jāiznieko ar bezjēdzīgām, vienveidīgām runām un viena un tā paša cipara cilāšanu.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [92] ››
pe-le 26.09.2008 17:19
skarule ar nav forša viņas "krutie" izteicieni citreiz tik stūlbi izklausā!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss