"Zvaigžņu lietū" triumfē Santa Zapacka un Centis Ūbele

Ar acīmredzamām un milzu tehniskām ķibelēm šovakar sākās grandiozais LNT dziedāšanas šovs “Zvaigžņu lietus 2”, kurā triumfēja Santa Zapacka un Centis Ūbele. Pirmā šova uzvarētājus noteica tieši skatītāju balsojums.

"Zvaigžņu lietū" triumfē Santa Zapacka un Centis Ūbele
Komentāri[82] 31.08.2008 22:55

LNT ēterā šovakar notika vairākas debijas. Pirmkārt, skatītājus uzrunāja jaunā šova vadītāja Žanete Skarule.

 

MTV vīdžejmeitene vietām manāmi putrojās un mulsa, tomēr tas lielos vilcienos norakstāms uz tiešā ētera mandrāžu.

 

Otrkārt, skatītājiem bija iespēja novērtēt jaunos šova dalībniekus un viņu vokālās dotības.

 

Šova dalībniekus vērtēja profesors, vokālais pedagogs Arvīds Luste, Saeimas deputāte, aktrise Ausma Kantāne, kā arī pirmā šova dalībnieki Intars Rešetins un Liene Zostiņa.

 

Kā pirmie uz skatuves kāpa Gundars Silakaktiņš un Viola Abramova, kuri izpildīja dziesmu “Pelnrušķīte”. Žūrija uzskata, ka šis esot labs tandēms, tomēr Violai būtu vairāk jādzied.  Gundars esot ļoti lokans vīrietis.

(Žūrijas vērtējums – 8,8,9,9=34).

 

Jānis Moisejs un  Ieva Kokoreviča šovu sāka ar dziesmu angļu valodā “Wake me up before you go-go”. Viņu priekšnesumam traucēja spilgtais dejotāju šovs. Sanāca, ka uz skatuves vairāk dominē dejotāji. Pārim laba vizuālā saderība.

(Žūrijas vertējums- 7,7,8,8=30).

 

Trešais uzstāšanās kārtas numurs tika Andrim Baltacim un Elitai Drākei. Šī vakara iespaidīgākā priekšnesuma autori. Andrim arī lieliska aktiermeistarība, bet Elita noteikti ir šī šova seksīgākā sieviete. Viņas vokāls vēl īsti nepārliecina, tomēr dziesma “Piezvani man” skanēja lieliski. Elitai esot arī vismazākā skatuves pieredze.

“Žūrijas vērtējums – 7,7,8,9=31).

 

Eksotiskais pāris Kristīna Zaharova un Nicolass Roldans dziedāja dziesmu franču valodā “Les Champs-Elysées”. Liene Zostiņa pēc priekšnesuma bija mēma. Abiem laba vokālā saderība.

(Žūrijas vērtējums – 9,9,10,10=38).

 

Patīkami pārsteidza arī Marts Kristiāns Kalniņš un basketboliste Dita Krumberga. Viņi izpildīja Imanta Kalniņa grūto dziesmu “Apturi mani”. Ditas vokālās spējas patiešām pārsteidz, tomēr pārim trūkst partnerības. Minētās dziesmas laikā Rešetins esot gandrīz iemīlējies…

(Žūrijas vērtējums-9,9,10,9=37).

 

Ralfs Rubenis šovakar pamatīgi iegāza dejotāju Lauru Kosīti. “Vai vēlos par daudz” dziesmas laikā dominēja Rubeņa vokāls. Dziesma Laurai izrādījās pārāk grūta, un nācās klausīties netīrā dziedājumā. Tāpat pārim pietrūka aktiermeistarības. Zostiņa domā, ka Laura esot naiva meitene…

(Žūrijas vērtējums-8,8,7,9=32).

 

Par šī vakara spožāko atradumu droši var uzskatīt pārliecinošo Kiviču ģimenes pāri, kuri izpildīja leģendāro “One” no grupas “U2” repertuāra. Tajā visā cauri dzirkstīja īstas jūtas, tomēr Rešetinam traucējušas sveces. Perfekts priekšnesums. Jau nākamreiz viņi būšot redzami citā ampluā.

(Žūrijas vērtējums – 10,10,9,10=39).

 

Ar astoto kārtas numuru startēja Candy un Kristaps Streičs. Pagaidām noteikti vokāli spēcīgākais šova pāris, kuri izpildīja Elvisa Preslija dziesmu. Kristapam ir lielisks baritons. Šoreiz gan  mulsināja tērpu izvēle. Viņi kopā spēj darīt lielas lietas.

(Žūrijas vērtējums – 9,9,9,10=37).

 

Un tad beidzot šovs sākās pa īstam… Uz skatuves kāpa Santa Zapacka un Centis Ūbele. Neskatoties uz Centa samērā vājajām vokālajām dotībām, arī žūrija šim pārim prognozē lielus panākumus. Tam labs piemērs ir Raivis Vidzis. Dejot neprot, bet šovā uzvarēja. Vai vēsture atkārtosies?

(Žūrijas vērtējums-9,10,10,10=39).

 

Kā desmitie uz skatuves kāpa Aivars Krancmanis un Sarmīte Ķikuste, dziedot itāļu valodā “L'italiano”. Priekšnesuma laikā tika iesaistīti arī trīs bērni, kas žūrijas locekļus padarīja dāsnus. Kopumā interesants stāsts.

(Žūrijas vērtējums – 9,8,9,19=36).

 

Jācer, ka nākamajā šovā profesors, vokālais pedagogs Arvīds Luste ķersies vērsim pie ragiem un  dzirdēsim arī pamatotu kritiku.

 

Šovs solās būt interesants, jo dzirdēsim latviešu zelta dziesmas.

 

VIPi.lv lasītājiem ir unikāla iespēja jau šajā šovā kādu "izbalsot". Nobalso par savu favorītu šovā un seko līdzi balsojuma tabulai, lai redzētu, kurš ir labākais, bet kurš - lūzeris.

* No vienas IP adreses tiek pieņemta tikai viena balss


Dziedošās "zvaigznes"  šoreiz ir:

  • Grupas «Tranzīts» līderis Ralfs Rubenis un dejotāja Laura Kosīte,

 

  • Estrādes dziedātāja Santa Zapacka un veikalu tīkla «Maxima» efektologs Centis Ūbele,

 

  • Dziedātājs Andris Kivičs un viņa sieva, modele Elīna Kiviča.

  • Operdziedātājs Aivars Krancmanis un deputāte Sarmīte Ķikuste,

  • Dziedātājs Jānis Moisejs un «Miss Universe Latvija 2005» Ieva Kokoreviča

  • Dziedātāja Candy un Kristaps Streičs,

  • Dziedātāja Kristīna Zaharova un uzņēmējs Nicolass Roldans

       Dziedātājs un Dailes teātra aktieris Gundars Silakaktiņš un dejotāja  Viola Abramova,

  • Grupas «Baltie lāči» solists Andris Baltacis un sieviešu kluba «Emergo» prezidente Elita Drāke

  • Grupas «Autobuss debesīs» solists Marts Kristians Kalniņš un basketboliste Dita Krumberga.

Ņemot vērā, ka no pirmā raidījuma parasti netiek izbalsots neviens no dalībniekiem, VIPi.lv piedāvā jau tūlīt pēc raidījuma nobalsot un noskaidrot, kurš pāris ir paticis vismazāk JAU ŠODIEN!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [82] ››
ally 02.09.2008 09:30
laui kaa arii man tas kivics nepatiik, tomeer jaatziist, ka nu dziedaaja shie baigi smuki, daudz labaak par paareejiem..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss