Duboks atteicies piedalīties "Zvaigžņu lietū" dēļ iesaistīšanās politikā

VIPi.lv jau rakstīja, ka grupas A-eiropa līderis Artūrs Duboks atteicies no piedāvājuma piedalīties šovā "Zvaigžņu lietus 2".

Duboks atteicies piedalīties "Zvaigžņu lietū" dēļ iesaistīšanās politikā
Komentāri[11] 03.09.2008 07:25

Kā viens no iemesliem šādai rīcībai tika minēts tas, ka Duboku neapmierināja viņam izvēlētā partnere. Mūziķis neslēpj arī to, ka piedāvātā dueta partnere viņam neesot šķitusi piemērota. Lai arī Duboks neatklāj šova dalībnieces vārdu, tomēr dzeltenajā presē parādījusies versija apgalvo, ka tā ir dejotāja Viola Abramova, kas nu šovā piedalās kopā ar Dailes teātra aktieri Gundaru Silakaktiņu.

Pats Duboks kā oficiālo atteikuma iemeslu min iesaistīšanos politikā. Viņš nolēmis kļūt par Tautas partijas deputātu un acīmredzot uzskata, ka tāda māžošanās nepiedien nopietna politiķa tēlam. Tas gan netraucē vairākiem jau esošiem politiķiem piedalīties šāda veida šovos. Ja labi atceramies, tad iepriekšējā "Zvaigžņu lietū" mēs redzējām arī Duboka topošās partijas biedru, Valkas mēru Ventu Kraukli.

Tāpat mūziķis atklāj, ka labprāt piedalītos šova žūrijā vai producēšanā, jo uzskata sevi par gana nopietnu mūziķi, komponistu, producentu, nevis tādu, kuram kaut kas vēl jāpierāda publikai, sacenšoties konkursā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
diesel 07.09.2008 22:46
NU tas tak ir mūsu čoms A-Dumboks :D nu, ja, jo režisora karjera arī viņam nespīd - ''Tur, kur biedzas jūra'', piedodiet man ir sviests!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss