Kosīte un Rubenis "aizsūta" mājās Candy un Streiču

"Zvaigžņu lietus" nebeidz pārsteigt, uz finālu paliek Kristīna Zaharova/Nikolā Roldāns un ... Laura Kosīte/Ralfs Rubenis. Patiešām dziedošais pāris Candy/Streičs dodas mājās... bez komentāriem.

Kosīte un Rubenis "aizsūta" mājās Candy un Streiču
Komentāri[256] 26.10.2008 23:21

Pašā raidījumā "Zvaigžņu lietus" viss pa vecam - stilistu eksperimenti uz Žanetes galvas, saldi sīrupaini un bezjēdzīgi teksti un nesaprotama vērtēšanas sistēma no žūrijas (Kantāne, Rutulis, Goba, Supe) un, protams, - balsojiet, balsojiet, balsojiet!

Tā kā žūrija atzīmes lika par molekulām, kleitām, avansā un visu citu... tikai ne par priekšnesumiem, tad neuzskatām par vajadzīgu tās šeit publicēt. Rezumēsim īsi: Laura un Ralfs, kā vienmēr, šķībi, Kristīna un Nikolā, kā vienmēr, lieliski un tikai Candy ar Kristapu šoreiz nevarēja rādīt savu pierasto sniegumu Candy problēmu ar balsi dēļ.

Jau nākamsvētdien šovs noslēgsies un uzzināsim, kurš pāris saņems galveno balvu. Taču jau tagad ir skaidrs, ka no šī dīvainā šova ir vismaz viens ieguvums - Latvija beidzot patiešām ir pamanījusi un novērtējusi Kristīnas Zaharovas talantu. Iepriekš (Eirovīzijas dziesmu konkursos) tas tā arī palika nenovērtēts.

Cerams, ka šī meitene arī turpmāk mūs priecēs ar skaistiem priekšnesumiem.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [256] ››
Neaizmirstule 29.10.2008 22:17
Laura ir jauka meitene, labi dejo, labi izskatās, domāju, jauka arī kā cilvēks, bet viņa nav un nebūs dziedātāja, aiziet vajadzēja viņai, nevis Candy un Streičam, kuriem priekšnesumi ir 100 reiz labskanīgāki un baudāmāki.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss