Nikolā ROLDĀNS vēlas ar ģimeni pārcelties uz Rīgu

"Zvaigžņu lietus 2" dalībniekam, francūzim Nikolā Roldānam (38), kas dzīvo Krievijā, Latvija iepatikusies jau pirms desmit gadiem, kad viņš šeit uzsācis interneta biznesu.

Nikolā ROLDĀNS vēlas ar ģimeni pārcelties uz Rīgu
Komentāri[17] Bilžu galerija[8] 23.10.2008 07:55

Tieši Rīgā Nikolā saticis sava mūža liktenīgo sievieti, bet, pateicoties draugiem - aktrisei Marijai Bērziņai un mūziķim Mārtiņam Freimanim -, nokļuvis TV šovā.

Īpašs pavērsiens Nikolā dzīvē noticis 2000. gadā, kad tieši Rīgā uzņēmējs iepazinies ar savu liktenīgo sievieti Eleonoru - uzņēmēju no Krievijas.

"Atceros, Dailes teātrī notika starptautisks seminārs, un tur viņu ieraudzīju," romatiskās atmiņās kavējas Nikolā un atzīstas, ka Eleonora viņu savaldzinājusi no pirmā acu skatiena.

Kopā ar sievu Nikolā pārcēlās uz Krieviju. Tagad ar ģimeni, kurā aug trīs meitas (Eleonoras vecākā meita Jūlija (14) un abu meitas, Andželika (4) un Elizabete, kurai ir tikai seši mēneši), viņi dzīvo Samarā.

Nikolā piebilst, ka sapņo tagad ar ģimeni pārcelties uz Latviju.

"Mazo meitiņu neesmu redzējis jau četrus mēnešus. Izgāju no mājām, domādams, ka būšu projām vien trīs nedēļas, bet šova un biznesa dēļ viss izvērties mazliet citādi," skumji atzīst Nikolā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [17] ››
mikmika 23.10.2008 17:21
Nikoļā, s golodu pomrjoš :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss