TV3 pierāda, ka Latvijā tomēr var uztaisīt kvalitatīvu un dziedošu šovu (FOTO)

PAPILDINĀTA ATKĀRTOTI plkst. 00.28 ar AIZKULIŠU FOTOGRĀFIJĀM. Kamēr konkurentu kanālā turpinās intrigas un nedziedošo zvaigžņu parāde, TV3 parāda, ka tepat - mūsu Latvijā - IR iespējams izveidot patiešām baudāmu šovu un ka Latvija patiesi ir dziedoša zeme.

TV3 pierāda, ka Latvijā tomēr var uztaisīt kvalitatīvu un dziedošu šovu (FOTO)
Komentāri[131] Bilžu galerija[48] 06.10.2008 00:00

TV 3 savā jubilejas gadā sarūpējusi Latvijas vēsturē grandiozāko šovu ar krāšņu studiju, profesionālu TV komandu Ditas Torsteres vadībā, lieliskiem vakara vadītājiem (Krauze, Sipeniece, Reiniks) un,  pats galvenais - ar lieliski un patiesi muzikāliem, dziedošiem dalībniekiem. Koru sastāvā bija manāma ne viena vien Latvijas slavenība, un turpat blakus - pilnīgi nezināmi taču pilnīgi noteikti ar labām balsīm apveltīti dalībnieki.

Tātad: Siguldas kora vadība uzticēta dziedātājam Miervaldim Jenčam, daugavpiliešus skolos grupas “Baltie lāči” solists Atis Auzāns, lielvārdiešus dīdīs Olga Rajecka, talsiniekus — Dzintars Čīča, liepājniekus — dziedātāja Chilly, bet rīdziniekus pārstāvēs veseli divi kori, kurus vadīs Ieva Akurātere un Arnis Mednis. Šova vadība uzticēta atraktīvajam un skatītāju iemīļotajam dziedātājam Laurim Reinikam.

Koristi ik nedēļu gatavos priekšnesumus — latviešu un ārzemju hitus, ko ik svētdienu atrādīt bargajai žūrijai un skatītājiem. Uzvarētājam tiks balva — 15 tūkstoši eiro. To saņems pilsēta, kuru dziedātāji pārstāv, precīzāk — kāds labdarības projekts, kuram šī nauda varētu būt visvairāk nepieciešama. Tādēļ koru faniem varētu būt grūti izšķirties, par kuru kori un līdz ar to — projektu — balsot. Tomēr šķiet, ka katru svētdienas vakaru gaidāms patiešām aizraujošs šovs un kārtīga izdziedāšanās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [131] ››
07.10.2008 17:16
Patika Lielvārdes koris ar Olgu priekšgalā! Ļoti sirsnīgs, jauks priekšnesums. Un Ziemeļvējā jau ir klasika! Interesanti bija dzirdēt šo dziesmu savādākā izpildījumā. Jaunieši dziedāja no sirds! Lai izdodas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss