Latvijā jauns realitātes šovs "Latvijas Princese"

Katras meitenes sapnis ir kļūt par Princesi... Jaunajai rudens sezonai LNT ir sagatavojusi īpaši romantisku un rudenīgu pārsteigumu - vēl nebijuša formāta šovu "Latvijas Princese"!

Latvijā jauns realitātes šovs "Latvijas Princese"
Komentāri[48] 18.06.2008 10:52

Gatavojoties šovam, LNT meklē 25 drosmīgas meitenes, kuras ir gatavas cīnīties par Princeses kroni un izdzīvot savu pelnrušķītes stāstu ar laimīgām beigām!

Lai pierādītu sevi skatītājiem, dalībniecēm būs jāliek lietā gudrība, izveicība, šarms un grācija. Topošās princeses mācīsies dejot, ģērbties un iziet sabiedrībā, izdzīvojot satraucošas situācijas un negaidītus pavērsienus.

LNT ir pārliecināta, ka Latvijai ir sava Princese. Varbūt tā esi Tu? Ja tā, tad esi uzņēmīga un piesakies, aizpildot anketu portālā Draugiem.lv sākot no 25. jūnija pulksten 12:00. Pieteikšanās līdz 20. jūlijam. Pastāsti par sevi, izcel savus talantus un dotības, pievieno fotogrāfijas un/vai video, pārliecini mūs, ka Tu esi īstā Princese un, ļoti iespējams, tiksi uzaicināta uz pārrunām, lai pēc tam cīnītos par Princeses godu un likumīgo kroni! Piedalies un izdzīvo katras meitenes sapni!

Skatītāji šovu LNT ekrānos varēs vērot rudenī.

Kas uzvarēs - skaistums vai atjautība, grācija vai viltība?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [48] ››
Nokaitinaataa :@ 14.09.2008 17:48
Vispaar aceraties kad bija siveeniem zobi jaarauj...
Nebija netikai zobi bet bija jaakastree ar :@ to jau rotams neparaadija televiizijaa jo taadaam cacaam nau jaadara lauku darbi :@ nju idiotisks shis shovs nekas vairaak EVU izbalsoja tapeec jo vinja bija viena no taam kaaas ir vislabaakaa :p

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss