Bukmeikeri: TV3 šovā uzvarēs Aisha, bet LNT šovā zaudēs Šnipke un Zostiņa

Kā liecina interneta totalizatora „Triobet.com” prognozes, šosvētdien pēdējā šova „Dejo ar zvaigzni 2” raidījumā, visticamāk, uzvarēs Aisha un Māris Pūce. Savukārt „Zvaigžņu lietus” finālā, visticamāk, neiekļūs šova dalībnieki Liene Zostiņa un Edijs Šnipke.

Bukmeikeri: TV3 šovā uzvarēs Aisha, bet LNT šovā zaudēs Šnipke un Zostiņa
Komentāri[50] 17.04.2008 17:31

„Triobet.com” pārstāvis Kims Petersens uzskata, ka par šova „Dejo ar zvaigzni 2” uzvarētāju, visticamāk, kļūs dejotāju pāris Aisha un Māris Pūce. Ņemot vērā iepriekšējo balsojumu tendences, var teikt, ka šis pāris visu šova laiku ir bijis viens no skatītāju favorītiem.

Turklāt Aishai ir ļoti augsti popularitātes rādītāji. Tā, atšķirībā no Raivja Vidža, rada profesionāla dejotāja iespaidu. Protams, var notikt neprognozētais un var uzvarēt otrs finālistu pāris - Raivis Vidzis un Viola Abrāmova, parādot, ka noteicošais ir meistarīgs šovs, nevis dejotprasme.
Ja skatās likmes Triobet.com mājas lapā (1.35 Aisha : 2.95 Raivis Vidzis), tāda iespējamība ir aptuveni par 20%. Šonedēļ svētdien nozīmīgs šova raidījums ir arī otram Latvijā populārākajam šovam „Zvaigžņu lietus”, jo tiks noteikts finālistu sastāvs.

Interneta totalizatora likmes norāda, ka, visticamāk, šovu pametīs Liene Zostiņa un Edijs Šnipke, bet finālā iekļūs Ieva Pļavniece ar Ivo Fominu un Intars Rešetins ar Yanu Kay. Prognozes liecina, ka ir tikai kādu 5 līdz 10% iespējamība, ka spēles „Zelta drudzis” vadītāja ar savu partneri varētu nokļūt finālā. Savukārt Intara Rešetina izredzes ir aptuveni 35%, bet Ievas Pļavnieces – 60%.

Kims Petersens stāsta: „Uzskatu, ka Liene Zostiņa ar partneri jau šobrīd ir sasniegusi negaidīti labus rezultātus, iekļūstot pirmajā trijniekā. Šova sākumā šis bija viens no mazāk atpazīstamākajiem pāriem, kuri parasti tiek izbalsoti pirmie.

Finālā iekļūt ir daudz lielākas iespējas abiem aktieru pāriem, jo to partneri ir Latvijā ļoti pazīstami mūziķi, katrs ar savu plašu fanu loku. Turklāt kā jau aktieriem pienākas, viņu šovs ir veidots daudz prasmīgāk, lai uzrunātu skatītājus.”

Šova „Dejo ar zvaigzni 2” pēdējo raidījumu skatieties tiešraidē šosvētdien plkst. 20.20 TV3 kanālā. Arī šova „Zvaigžņu lietus” tiešraidi varēs redzēt šosvētdien, bet plkst. 21.00 LNT.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [50] ››
to Zelta drudzis 24.05.2008 19:27
zini, ka sadi vardi Tev naks atpakal, ir lietas ar ko nevar jokot, tas ka Tu zini, kas ri Tavs tevs nenozime, ka Tev ir tiesibas vins devis sadi runat. Ja Tev slikti iet nebrinies kapec.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss