LNT jauns raidījums ģimenei – „Mans mīļais draugs”

Ar 12. aprīli sestdienu rītos plkst. 10.00 LNT savus skatītājus priecēs ar jaunu raidījumu ģimenei – „Mans mīļais draugs”.

LNT jauns raidījums ģimenei – „Mans mīļais draugs”
Komentāri[10] Bilžu galerija[2] 02.04.2008 07:41
 Raidījumu vadīs Leļļu teātra aktrise Vita Baļčunaite un Nauris Logins. Tikai Nauris spēj noskaidrot, vai Vairas Vīķes-Freibergas Fumim traucē atpazīstamība, vai vācu aitu suns var atbildēt uz telefona zvaniem, kā izskatās iemīlējusies vabole un vai augstās modes tērpi klēpja sunīšiem ir pirmās nepieciešamības prece. Savukārt Vita allaž prot atrast labāko saimnieku mežā piesietajam Reksim, izmeklēt viltoto šķirnes kaķēnu afēru un pastāstīt, ka arī suns riteņkrēslā var dzīvot prieka pilnu dzīvi!

Katrā raidījumā vadītāji ciemosies pie kāda sabiedrībā zināma cilvēka, kam ir mājdzīvnieks, lai dalītos mīluļa aprūpes pieredzē, padomos un ieteikumos. Kā arī, lai izrunātu mājdzīvnieka paradumus un rakstura iezīmes. Pirmajā raidījumā viesosimies pie Elitas Veidemanes un uzzināsim, kādēļ gultā pa nakti viņai trūkst vietas.

Stāstīsim arī patversmē nonākušo dzīvnieku dzīves stāstus un rosināsim skatītājus, pirms iegādāties jaunu mājdzīvnieku, apsvērt iespēju adoptēt kādu no patversmē esošajiem dzīvniekiem.

Raidījumos stāstīsim arī par jocīgiem, ģeniāliem un neparastiem dzīvniekiem. Tiks intervēti speciālisti par mājdzīvnieku kopšanu, audzināšanu un citiem aktuāliem jautājumiem, ar kuriem saskaramies, ikdienā kopjot savu mīluļus, – vai sunim obligāti jātīra zobi, kā ceļot ar kaķi, kāpēc truši grauž vadus, vai katrs papagailis spējīgs runā un kā tikt pie dekoratīvas mājas cūciņas.

Skaties jauno raidījumu „Mans mīļais draugs” no 12. aprīļa sestdienu rītos 10.00, tikai LNT, un uzzini visu par savu mīluli!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Valis 03.04.2008 21:56
Ļoti labi, ka būs šāds raidījums. Man mājās ir suns un kaķis, es ļoti mīlu dzīvniekus. Tāpēc labi būtu, ja raidījuma veidotāji pastāstītu sirsnīgus stāstus par dzīvniekiem un par to, kā palīdzēt nelaimē nokļuvušajām dzīvajām radībām. Priecājos, ka pirmajā raidījumā redzēšu cilvēku, kas arī ļoti mīl dzīvniekus.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss