Trīsreiz šķirtā Linda Mūrniece dižojas ar jaunām attiecībām. FOTO

Mārtiņš Rītiņš smagā stāvoklī slimnīcā cīnās ar Covid-19

Pēc skandalozajām attiecībām ar Lieckalniņu slepeni apprecējies Sandis Ozoliņš

LNT jauns raidījums ģimenei – „Mans mīļais draugs”

LNT jauns raidījums ģimenei – „Mans mīļais draugs”

Ar 12. aprīli sestdienu rītos plkst. 10.00 LNT savus skatītājus priecēs ar jaunu raidījumu ģimenei – „Mans mīļais draugs”.

Bilžu galerija[2] 02.04.2008 07:41

Komentāri [10]

Uz rakstu ››
Milita 02.04.2008 09:56
Kur tad palika raidijums "Mans Mīļais Draugs" no kanāla TV5 ar tik sirsnīgo un jauko vadītāju?
Kāpēc atkal kaut kas jauns?

Muļķīgi, ka šis raidījums tiek pasniegts kā kaut kas jauns, ja šīs pašas korporācijas ietvaros raidījums jau ir eksistējis, tikai tagad aizmests uz citu kanālu.
PenelopeMillere 02.04.2008 10:16
un tagad mēs visi uzzināsim par biezo izpriecām un tik pat bieziem klēpjusunīšiem, kāmīšiem ar daeramtraukiem, kas apdarināti ar svarovski kristāliņiem, vai Ellas kvanšķīšiem, kuriem tiek pirktas drēbītes pārsniedzot valstī noteikto minimālo mēneša algu.... ļoti aizraujoši!!!
Labāk jau lai Andris Bērziņš bezsakarā skraida pa mežu un stasta tik pat nesakarīgus tekstus, toties biezie netiek pie dižošanās.
Anda 02.04.2008 21:18
Raidījuma veidotājiem -
stāstiet, lūdzu, vairāk par labiem ārstiem, par suņu uzvedību, par Dzīvnieku SOS darbību, par patversmju darbību.
Nu neinteresē nevienu suņturi Veidemenaes suns, bet būtu derīgi uzzināt piemēram par to, ka Jelgavas klīnikā ir pirmais Latvijā normālais kardiogrāfs un vispār par jaunumiem vet.medicīnā un ka ja ieraugi uz ielas suni, kam nepieciešama palīdzība, jāzvana Dzīvnieku SOS meitenēm, ka paklīdušu dzīvnieciņu atbalsta grupa bāzējās aktīvā sap forumā,tāpat kā iet ar patversmes celtniecību Juglā.... Da tūkstošiem jautājumu, kuri ir aktuāli cilvēkiem, kuri mīl dzīvniekus un interesējas par aktuālām tēmām.
Sarmīte - andai 02.04.2008 22:30
Mani gan interesē Elitas suns. Bet, cik es zinu, viņas sunītis nomira pirms kādiem pāris gadiem, vecs jau bija, nu guļ Rūķīša kapos. iepriekšējā raidījumā, kas vēl citā TV kanālā, redzēju viņas kaķus, šausmīgi skaisti un mīļi bija. varbūt tagad viņai vēl vairāk kaķu? protams, mani interesē arī klīnikas un kardiogrāfi, viss ir vajadzīgs! Pirms kāda mēneša Vakara Ziņās lasīju par to pašu Dzīvnieku SOS - kādu meitenei, kas savāc mazos un nelaimīgos dzīvnieciņus, sarūpē viņiem vietas, kur dzīvot. Ļoti sirsnīgi uzrakstīts. Paldies Elitai, kas VZ lappusēs bieži atvēl vietu dzīvnieku aizsardzības tēmai! Un paldies arī raidījuma veidotājiem, tas ir vajadzīgs raidījums!
Goša 02.04.2008 22:34
man liekās, ka vienīgā avīze, kas raksta par Juglas patversmes nedienām, ir Vakara ziņas. Mans mīļais draugs arī, cerams, par to runās.
anniņa 02.04.2008 23:08
Domāju, ka tas būs ļoti labs raidījums. Vienīgi patiešām nevajag aizrauties ar Elločkas un viņai līdzīgu būtņu rotaļlietiņām. Par Vakara Ziņām pievienojos - tur ir daudz ko lasīt par dzīvnieciņiem.
ah 03.04.2008 07:09
vai tad normāliem cilvēkiem mājdzīvnieku nav? Kāpēc atkal "sabiedrībai pazīstami cilvēki"? viņu sejas jau sen derdzas!
krustmāte 03.04.2008 08:40
pagājušo sestdien Zvaigžņu lietū Kalniņa savā priekšnesumā bija padusē iežņaugusi mazu sunīti, tas skats bija briesmīgs, šunelis burtiski bija iekārts biezajā padusē,pārkarsis tik plātīja mutīti. nevarēju skatīties un pārslēdzu kanālu, tai kundzītei tāpēc vien bija šovs jāatstāj, bet nekā ....
Jans 03.04.2008 15:30
Raidījuma veidotājiem Lūdzu pastāstiet,kur griezties un vai ir kāds likums,kurš aizsargā klejojošos, nelaimīgos dzīvnieciņus. Esmu liecinieks tam,ka ik pa brīdim komunālo uzņēmumu darbinieki aiznaglo caurumus mājā un dzīvnieki paliek pagrabā nomiršanai.
Valis 03.04.2008 21:56
Ļoti labi, ka būs šāds raidījums. Man mājās ir suns un kaķis, es ļoti mīlu dzīvniekus. Tāpēc labi būtu, ja raidījuma veidotāji pastāstītu sirsnīgus stāstus par dzīvniekiem un par to, kā palīdzēt nelaimē nokļuvušajām dzīvajām radībām. Priecājos, ka pirmajā raidījumā redzēšu cilvēku, kas arī ļoti mīl dzīvniekus.

Komentāri [10]

Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Laura 18+

Laura 18+

Komentāri[1]

Mēneša VIDEO

Iemidzināts. Sliktas ziņas par Mārtiņa Rītiņa stāvokli

Iemidzināts. Sliktas ziņas par Mārtiņa Rītiņa stāvokli

Play
Komentari[1] Bilžu galerija[23]

Mēneša GALERIJA

LĪGAVAS EROTISKIE FOTO: Pēc skandalozajām attiecībām ar Annu Lieckalniņu slepeni apprecējies Sandis Ozoliņš

LĪGAVAS EROTISKIE FOTO: Pēc skandalozajām attiecībām ar Annu Lieckalniņu slepeni apprecējies Sandis Ozoliņš

Komentari[0] Bilzu galerija[33]

Mēneša KOMENTĀRS

Slaveni mūziķi satriekti. 58 gadu vecumā mūžībā devies fagotists HEINO JANKOVSKIS

autors:Karls
komentars: Līdzjūtību ģimenei.