LNT un vokālās grupas Cosmos noslēdz sadarbību

Telekompānija LNT un vokālā grupa Cosmos ir noslēgušas savstarpēju sadarbību. Gan telekompānija LNT, gan grupa Cosmos ir guvušas lielu skatītāju un klausītāju mīlestību, tādēļ likumsakarīgi, ka abas iesaistītās puses labprāt sastrādājas.

LNT un vokālās grupas Cosmos noslēdz sadarbību
Komentāri[10] Bilžu galerija[3] 30.05.2008 07:08

Grupa Cosmos jau ir piedalījusies dažādos LNT projektos - piemēram, Māmiņdienas apsveikumu kampaņā, kurā tika aicināts ikviens sirsnīgi apsveikt arī savu māmiņu.

Vērienīgs projekts, kurā grupa piedalās, ir LNT imidža reklāmas galvu filmēšana un veidošana. Starp citu, vienu no tām jūs varēsiet ieraudzīt LNT ekrānos jau svētdien, 1. jūnijā.

Savukārt LNT telekompānija informatīvi atbalsta vokālās grupas Cosmos koncerttūres un albumu. Aprīlī klajā nāca vokālās grupas Cosmos pirmais oriģinālmūzikas albums "Turbulence". Šis albums iznācis grupai svarīgā brīdī. "Šobrīd mēs izdzīvojam tādu kā pēcturbulences posmu, kad pēc radošas vētras pamazām atgriežamies līdzsvara stāvoklī, bet jau citā līmenī. Tā iekšējā turbulence mūsos brieda jau kādu laiku, un tagad tā ir atradusi savu izpausmi oriģināli muzikālā veidā," jaunā diska veidošanu komentē Jānis Šipkēvics. Lielākā daļa dziesmu tapušas ar Jāņa Šipkēvica vārdiem, bet par mūzikas autoriem kļuvuši teju vai visi grupas dalībnieki.

LNT skatītājiem būs daudz pārsteigumu un iespēju redzēt iemīļoto vokālo grupu Cosmos dažādos LNT projektos un aktivitātēs. LNT - Tava televīzija no sirds!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Paula 01.06.2008 00:14
Tā īsti nesapratu kāpēc LNT ir izdevīgi viņus rādīt savā ekrānā, mani kas tāds diez vai piesaistītu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss