Madonna koncerttūres laikā atkal pārsteidz ar atklātiem tērpiem

FOTOREPORTĀŽA

Madonna koncerttūres laikā atkal pārsteidz ar atklātiem tērpiem
Komentāri[67] Bilžu galerija[6] 28.08.2008 08:04

Madonnas koncerttūre „Sticky&Sweet” sākās burtiski nedēļu pēc viņas 50 gadu jubilejas.

Neskatoties uz viņas cienījamo vecumu, viņa izskatās vienkārši satriecoši. Kā ziņo izdevums Daily Mail, dziedātāja, gatavojoties koncerttūrei, sporta zālē pavadījusi kopumā 650 stundas.

Lai vērotu dziedātājas koncertu Kārdifā, viņas faniem nācās šķirties no 160 sterliņu mārciņām. Pēc aculiecinieku stāstītā, brīvu vietu stadionā bijis ļoti maz.

Pirmais „Sweet&Sticky Tour” koncerts sācies ar pusotras stundas novēlošanos. Publikas pacietība tika apbalvota ar dziedātājas efektīgo parādīšanos.

Savas uzstāšanās laikā dziedātāja astoņas reizes nomainīja tērpus.

Madonnas skaistās auguma aprises var apskaust ikviena sieviete. Atklātie tērpi – īsi šorti, apspīlētas korsetes, caurspīdīgi apģērba gabali un augstpapēžu zābaki tikai izceļ dziedātājas slaido augumu. Vienīgais, kas varētu nepatikt sieviešu kārtas novērotājām, – pārlieku lielie muskuļi, kuri klāj Madonnas augumu, bet tie ir neizbēgami, ņemot vērā Madonnas saspringto treniņu grafiku.

Divu stundu garais Madonnas šovs vēlreiz pārliecinājis skatītājus, ka labāk par viņu uzstāties un sarīkot šovu nespēj neviens. Uz skatuves kopā ar dziedātāju bija 16 dejotāji un 12 muzikanti, kuri nodrošināja dzīvo mūziku.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [67] ››
mistija 08.09.2008 16:10
Liekas, ka viņā kājas vairs kopā nedabū - visu laiku plati.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss