Madonna svin 50 gadu jubileju un grib adoptēt bērniņu

Dziedātāja–ikona, dziesmu autore un producente, režisore un aktrise Madonna 16. augustā svinēs savu 50 gadu jubileju. Madonna Luīze Veronika Čikone dzimusi Beisitijā, Mičiganas štatā ASV, 1958. gada 16. augustā.

Madonna svin 50 gadu jubileju un grib adoptēt bērniņu
Komentāri[25] 15.08.2008 08:53

Viņa bija trešais bērns astoņu bērnu ģimenē. Kad meitenei bija tikai pieci gadi, no krūts vēža mira viņas māte, un tēvs vēlāk apprecējās ar bijušo mājkalpotāju.

Popmūzikas dīva, kura savu karjeru sākusi kā dejotāja, 1982. gadā noslēdza līgumu ar ierakstu kompāniju «Sire Records», izdodot debijas albumu «Madonna», tomēr tikai 1984. gadā izdotais albums «Like A Virgin» vainagojās ar panākumiem. Dziesmas «Like A Virgin» un «Holiday», kā arī kompozīcijas «Material Girl» un «Into the Groove» kļuva par 80. gadu mūzikas hitiem. 1985. gadā dziedātāja apprecējās ar Holivudas aktieri Šonu Penu, bet pēc vētrainas laulības dzīves pāris izšķīrās 1989. gadā.

Kā ziņo interneta portāls "Mail Online", dziedātāja tagad vēlas adoptēt trīsgadīgu meitenīti no Malavi un viņas laulātais draugs Gajs Ričijs, lai arī par šo ideju nav sajūsmā, galu galā piekritis.

To, ka Madonna interesējusies par trīsgadīgās Mērsijas Džeimsas adoptēšanu, apstiprinājusi arī par adopciju atbildīgā iestāde Malavi. "Madonnas pārstāvji ir ieradušies apmeklēt meitenīti, un adopcija virzās uz priekšu. Patlaban valdība no Madonnas gaida oficiālu iesniegumu, lai meitenīte varētu pamest valsti un sākt jaunu dzīvi," atzinis Malavi adopcijas ministrs Penstons Kilembe. Savukārt meitenītes vecmāmiņa atklāja, ka Madonnas pārstāvji solījuši meitenītes atgriešanos iepriekšējā ģimenē 18 gadu vecumā. "Es gan tad laikam vairs nebūšu dzīva," viņa sprieda.Kāds Madonnas un Ričija ģimenes draugs atklājis, ka Ričijs par gaidāmo ģimenes pieaugumu nebūt nav sajūsmā. "Izskatās, ka Gajs vienkārši ir noguris cīnīties ar Madonnu par šo tēmu," atklājis avots. "Viņš Madonnai solīja uzdāvināt visu, ko viņa vēlas, un viņa vēlējās adoptēt vēl vienu bērnu.

Lai arī prese regulāri raksta par Madonnas un Ričija laulības regulārajām nesaskaņām, pāris joprojām ir kopā un dzīvo Londonas tuvumā. Ar britu režisoru Ričiju Madonna  apprecējās 2000.gadā, kad izjuka viņas laulība ar aktieri Šonu Penu. Ģimenē aug meitiņa Marija Lurdesa un abu adoptētais mazulis Rokko Ričijs.Madonna ir visu laiku visveiksmīgākā solo dziedātāja. Ar aptuveni 175 miljoniem pārdotu albumu un 75 miljoniem pārdotu singlu, balstoties uz 2007. gada Ginesa rekordu grāmatu un Billboard Magazine publicēto informāciju, Madonna ir visu laiku visienesīgākā dziedātāja sieviete. Žurnāls Forbes Magazine ir aprēķinājis, ka Madonnai piederošais kapitāls ir aptuveni 325 miljoni ASV dolāru. Turklāt Madonnai pieder visienesīgākās koncerttūres rekords (Confession Tour).

Iepriekš parādījās informācija, ka Madonna savu 50. dzimšanas dienu nosvinēs ar grandiozu koncertu Ņujorkā, Centrālparkā, bet tagad rādās, ka apaļā jubileja tiks atzīmētā mājās. Tuvākais koncerts gaidāms vēlā rudenī Bostonā.

Skandalozie Slavenibu Video ››

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
lee 27.10.2008 17:06
Madonna rullē!!! Daudz laimes!!!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss