Vien divus mēnešus pēc kāzām izjukusi Lindas Mūrnieces trešā laulība

Cilvēki gan precas, gan šķiras - saka jaunais vīrs pēc divu mēnešu laulības. ZIŅA PAPILDINĀTA 20.JANVĀRĪ PLKST. 17:00.

Vien divus mēnešus pēc kāzām izjukusi Lindas Mūrnieces trešā laulība
Komentāri[11] Bilžu galerija[64] 19.01.2021 19:58
Pirms diviem mēnešiem bijusī iekšlietu ministre un viesnīcas Hotel Roma vadītāja Linda Mūrniece mija laulības gredzenus trešo reizi, ar līdz šim plašākai sabiedrībai nezināmu personu liepājnieku Agri Freibergu. Vairākas būtiskas pazīmes liecina, ka Lindas Mūrnieces laulība ar trešo vīru Agri varētu būt izjukusi vai nonākusi dziļā krīzē.

Arī žurnāls Kas Jauns vēsta, ka ir bažas: laulības dzīve tomēr nav izdevusies. Mūrniece nomainījusi uzvārdu! Gan pati Linda, gan Agris sociālajos tīklos ir dzēsuši statusu “precējušies”, kā arī Linda Mūrniece savā profilā atrodama vairs tikai ar uzvārdu Mūrniece, nevis kā tas bija pēc kāzām – Linda Mūrniece-Freiberga.

Sociālo tīklu foto liecina, ka tagad jau pāri dienas no Lindas Mūrnieces zeltneša pazudis laulības gredzens. FOTOGALERIJA.


2021.gada 20.janvārī lasītājus sasniegusi ziņa: abi esot nolēmuši savu attiecību statusu medijiem nekomentēt. Tāda esot abu pušu vienošanās, portālam Liepajniekiem.lv stāstījis Agris Freibergs, piebilstot: ”Cilvēki gan precas, gan šķiras.”

Savukārt Mūrniece sociālajos tīklos 19. janvārī dalījusies ar divdomīgu vēstījumu: "Kas es esmu? Ir pavisam īsts jautājums. Kad zini visu, kas aiz muguras, bet nezini neko, kas sagaida. Vispār neko..."

Linda Mūrniece pirms pāris mēnešiem raidījumā "Pasaki to skaļi" stāsta par savām trešajām laulībām:


 

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Jaa 28.01.2021 22:09
Diemžēl, šīs dienas reāli dabūjamu vīriešu etalons ir sāds!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss