Kristaps Valters pēkšņi pametis savu enerģētikas spēka avotu un mīļoto sievieti Lindu Mūrnieci

Kristaps Valters pēkšņi pametis savu enerģētikas spēka avotu un mīļoto sievieti Lindu Mūrnieci
Komentāri[12] Bilžu galerija[12] 26.09.2019 19:30
Kādreizējā iekšlietu ministre un tagadējā Hotel Roma vadītāja Linda Mūrniece nesen uzsāka romantiskas attiecības ar slaveno basketbolistu Kristapu Valteru. Tomēr žurnāls Kas Jauns vēsta, ka Kristaps Valters pēkšņi pārrāvis šīs attiecības un atgriezies pie bijušās draudzenes Lāsmas Jukones - FOTOGALERIJĀ.

Atkal kopā ar Lāsmu! To apstiprinājis arī pats Valters, sakot, ka viņi ar Lāsmu ir sapratuši savas jūtas un atjaunojuši attiecības, lai gan izvērsti
par savu privāto dzīvi Kristaps runāt nevēlas.


Pavisam nesen par jaunajām attiecībām Linda Mūrniece uzsvēra, ka pirmo reizi dzīvē, pirmo reizi viņas gandrīz piecdesmit gados, viņai blakus ir kāds, kas par viņu rūpējas.

Iepriekš Valters bija atzinies, ka Linda Mūrniece un viņas dzīvesprieka enerģētika bija galvenais no iemesliem, kāpēc viņš atgriezās Latvijā. "Viņa mani uzvirzīja uz pareizā ceļa. Satiekot Lindu, esmu saticis cilvēku, kas izmainīja manu dzīvi. Esam daudz laika pavadījuši kopā, daudz runājuši. Linda man ir autoritāte," pirms neilga laika klāstīja Kristaps.

Uzziņai:

Kristaps Valters ir divreiz precējies – laulībā ar Signi Valteri pasaulē nākusi meita Keitija un dēls Valdis, bet Džeina Ansone-Valtere viņam dāvājusi meitas Tabitu, Lioru un Abigeilu. Ar Džeinu Kristaps apprecējās 2013. gada vasarā, taču pēc jaunākās meitas piedzimšanas laulība izjuka, un 2017. gada rudenī Kristaps uzsāka attiecības ar tumšmataino daiļavu Lāsmu Jukoni, kas agrāk strādāja klubā "Coyote Fly" un kurai savulaik bija romāns ar šovmeni Renāru Zeltiņu.

LASIET ARĪ: Renārs Zeltiņš un viņa Lāsmiņa

Viņa bez slavenībām nespēj. Īsi pēc Hosama kāzām ar citu Lindu, Mūrniece uzsāk attiecības ar 12 gadus jaunāko Valteru

Dažus mēnešus pēc bērniņa piedzimšanas izjukusi Kristapa Valtera laulība

FOTOGALERIJĀ NĀKAMAJĀ LAPĀ KRISTAPS VALTERS UN VIŅA SIEVIETES

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Oral 30.09.2019 23:01
Nebrinamies, pec dazam dienam bus cits jaineklis izslapushajai

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss