Svešu meiteņu bildes apakšveļā mūsu kopējā planšetē! Linda Mūrniece nāk klajā par Hosama Abu Meri neuzticību un krāpšanu

Svešu meiteņu bildes apakšveļā mūsu kopējā planšetē! Linda Mūrniece nāk klajā par Hosama Abu Meri neuzticību un krāpšanu
Komentāri[18] Bilžu galerija[20] 14.05.2019 19:16
Bijusī Iekšlietu ministre un pazīstamā politiķe, uzņēmēja Linda Mūrniece izdevumā "I'm Perfekt" pastāstījusi par Hosama Abu Meri krāpšanu, ko nav gribējusi pamanīt. "Kāpēc Abu Meri sameloja par liktenīgo Lindas sastapšanu" - šāds virsraksts publicēts žurnālā Kas Jauns.
 

Linda esot atklājusi gan pazīmes, pēc kurām sapratusi, ka tiek krāpta, gan pastāstījusi par piedzīvoto šoku, foto veidā atrodot pierādījumus Hosama neuzticībai.

"Kamēr viena sūtīja bildes apakšveļā, mēs kopā vadījām laiskas brīvdienas laukos. Tagad skaidrs, kāpēc telefons bija līdzi pat pie kamīna. Otra sūtījusi, kamēr mēs Itālijā kopā peldējāmies," atklājusi Linda, piebilstot, ka bijis vēl daudz dažādu bilžu, tostarp selfiju un bilžu peldkostīmos.


Linda atklāj, ka bildes atradusi planšetdatorā, ko iepriekš lietojuši abi. Jāatgādina, ka nesen Mūrniece pauda, ka ir laimīgi šķīrusies. Taču 2018. gada novembrī uzņēmēja atzina, ka viņai ir sākusies "trešā un pat ceturtā jaunība".

Kā zināms, pērn tika šķirta ārsta un bijušā Saeimas deputāta Hosama Abu Meri laulība ar Mūrnieci. Deputāts uzsāka nopietnas attiecības ar LTV ziņu diktori Lindu Krūmiņu.

Avots: Tautaruna.nra.lv. Plašāk lasiet žurnālā Kas Jauns.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
bļin 13.08.2019 19:56
nu tad tak skaidrs, ka viss izjuka!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss