Svešu meiteņu bildes apakšveļā mūsu kopējā planšetē! Linda Mūrniece nāk klajā par Hosama Abu Meri neuzticību un krāpšanu

Svešu meiteņu bildes apakšveļā mūsu kopējā planšetē! Linda Mūrniece nāk klajā par Hosama Abu Meri neuzticību un krāpšanu
Komentāri[18] Bilžu galerija[20] 14.05.2019 19:16
Bijusī Iekšlietu ministre un pazīstamā politiķe, uzņēmēja Linda Mūrniece izdevumā "I'm Perfekt" pastāstījusi par Hosama Abu Meri krāpšanu, ko nav gribējusi pamanīt. "Kāpēc Abu Meri sameloja par liktenīgo Lindas sastapšanu" - šāds virsraksts publicēts žurnālā Kas Jauns.
 

Linda esot atklājusi gan pazīmes, pēc kurām sapratusi, ka tiek krāpta, gan pastāstījusi par piedzīvoto šoku, foto veidā atrodot pierādījumus Hosama neuzticībai.

"Kamēr viena sūtīja bildes apakšveļā, mēs kopā vadījām laiskas brīvdienas laukos. Tagad skaidrs, kāpēc telefons bija līdzi pat pie kamīna. Otra sūtījusi, kamēr mēs Itālijā kopā peldējāmies," atklājusi Linda, piebilstot, ka bijis vēl daudz dažādu bilžu, tostarp selfiju un bilžu peldkostīmos.


Linda atklāj, ka bildes atradusi planšetdatorā, ko iepriekš lietojuši abi. Jāatgādina, ka nesen Mūrniece pauda, ka ir laimīgi šķīrusies. Taču 2018. gada novembrī uzņēmēja atzina, ka viņai ir sākusies "trešā un pat ceturtā jaunība".

Kā zināms, pērn tika šķirta ārsta un bijušā Saeimas deputāta Hosama Abu Meri laulība ar Mūrnieci. Deputāts uzsāka nopietnas attiecības ar LTV ziņu diktori Lindu Krūmiņu.

Avots: Tautaruna.nra.lv. Plašāk lasiet žurnālā Kas Jauns.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [18]

Ja nu kas... 13.08.2019 10:34
Gēni ir gēni...
kā teiktu Darvins
Cilvēkiem nav jāpinās ar pērtiķiem. Tad nebūs problēmu, jo zoofīlija vēl nav pielīdzinata pederastijai
Ja kāds nezin 13.08.2019 10:34
Pērtiķcilvēki mīl baltās sievietes. Tā viņi citiem pērtiķiem demonstrē savu pārākumu....
Dace Salzemniece-Saleniece 26.05.2019 20:21
Nu taču laiks nomierināties Mūrniecei vilciens aizgājis VIŅŠ KĀRTĒJO REIZI PRECĀS un ne pēdējo
jan 19.05.2019 11:12
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Zigrīda 19.05.2019 10:21
Jūtu līdzi Lindai Mūrniecei. Faktiski dēļ tā arāba viņa zaudēja visu, ja tā piedomā, vai jums tā nešķiet.
Nu, nu, tagad paskatīsimies kā apburošajai televīzijas diktorītei veiksies laulībā ar dienvidu siržu lauzēju. Cik zinu, tad arābi necieš nekādu pretī runāšanu. Viņš pavēl un sievietei jāpaklausa. Ja tā nebūs, tad dabūsi pa purnu un ne tikai pa purnu. Dienvidnieks ir augstais kungs, bet viņa sieva ir verdzene. Zinu to no savas pieredzes.
Traki gan! >> Zigrīda 13.08.2019 10:36
Trakai, kad jāklanās dzīvniekam.
Anita Groholska 17.05.2019 00:51
Kas par modi tam sievietem...kopeja plansete...kapec.?Katram jabut savam privatumam,un nav jalur,jabauda,jaskatas otra cilveka sarakste,ne maka,kabatas.Gribes aiziet,tapat aizies,vai skatisies,vai ne.Lai tacu ir katram savs brivais sturitis ar sapniem,iegribam.Nedrikst otru kontrolet.Tas ir zemiski.Lsi tacu sarakstas,suta pusplikas bildes,nu un?Ja,tu dzivo kopa ar cilveku,tad ko,vins tev pieder ka manta?Jus svesi cilveki tikaties,vins jau bija skirtenis,vajadzeja domat...vel ar citu naaciju.Nu naivulite,vinas gados.
Valija 16.05.2019 21:38
visi vīrieši ir maukuri, ko tad vēl nabaga naivā ministriene gaidīja, ja jau apdedinājās iepriekš attiecībās
Kia 16.05.2019 19:36
pati vēlas savu popularitāti celt uz šobrīd daudz slavenāko Hosamu
Inese Zervena 16.05.2019 19:04
Priekš kam to vajag lai citi to zinātu. Tas ir personiski...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV