Kā viņai nav kauna? Bļaurojošā Linda Ozola pārsteidz ar nekaunības kalngalu pret cienījamu viedokļu līderi

Skandalozā Jura Juraša "pakalpone" izgāzusies kā veca sēta vairākās tiešraidēs un faktiski sev laupījusi daudzu vēlētāju balsis.

Kā viņai nav kauna? Bļaurojošā Linda Ozola pārsteidz ar nekaunības kalngalu pret cienījamu viedokļu līderi
Komentāri[21] Bilžu galerija[7] 30.08.2020 21:37
Bļaurojošās un par pubertātes zemā intelekta līmeni nosauktās, absolūti nekompetentās Lindas Ozolas spurgšana televīzijas tiešraidē izraisīja pašas iniciētu konfliktu ar Lato Lapsu, Jurģi Liepnieku un Ilgu Kreitusi.

Tikmēr rakstnieks un publicists Lato Lapsa jau paziņojis, ka šis video kalpos kā lieliska pašreklāma jaunās grāmatas Viltvārdis otrajai daļai, kas pie lasītājiem, iespējams, dosies vēl šogad.


Vēlēšanās nožēlojamo fiasko piedzīvojusī Jauno konservatīvo Rīgas mēra amata kandidāte Linda Ozola 41 gada vecumā zaudējusi Saeimas deputāta amatu un tagad būs vienkārša Rīgas domes deputāte. Ozolas dzīves mirkļi fotogalerijā.


Uz Rīgas mēra amatu Lindu Ozolu "aizstūma" skandalozais Juris Jurašs, kurš pats dažādu skandālu apvīts no Rīgas rātes vadības nobijās - par šiem skandāliem vairāk skatiet raksta lejasdaļā.


Uzstāšanās Rīga TV24 vēlēšanu nakts raidījumā: Linda Ozola, JKP:

"Es runāju par vienu cilvēku un vienu konkrētu grāmatu, kas grauj uzticību valsts varai

Es domāju, ka skatītājiem tas arī būs interesanti, jo, kamēr es gaidīju, kad mēs uzsāksim mūsu sarunu, man bija iespēja tepat uzkavēties un dzirdēt jūsu iepriekšējā viesa komentāru, kur bija visādi krāšņi veltījumi arī  Jaunajai konservatīvajai partijai. Un skatītāji droši vien bija arī pamanījuši, ka tas ir Lato Lapsa, kas sēdēja šajā krēslā pirms tam.

Un jāatzīst, mani mazliet pārsteidz, ka TV24 aicina šādu cilvēku un uzklausa viņu kā ekspertu, un es nojaušu, ka viņš arī pēc tam komentēs manis teikto šobrīd.

Jo mums arī sabiedriskajā medijā jautāja par šo zemo vēlētāju aktivitāti, un viņa tiešām ir zema objektīvi šajā vēlēšanās. Tur droši vien ir virkne iemeslu. Tomēr man liekas, ka viens no tādiem iemesliem ir arī sistemātiska darbība lai grautu uzticību valsts varai.

Man liekas šis cilvēks to dara nu ļoti uzskatāmi, vēršoties pat pret augstāko valsts amatpersonu – valsts prezidentu ar saviem sacerējumiem. Manā skatījumā es to tā vērtēju.

Un man liekas, ka šāda pilināšana, bet mēs dodam leģitīmi šādam cilvēkam arī medijā izteikties un komentēt. Stāsts nebija par to, ka mūs kritizē. Stāsts šoreiz nebija par to. Jā, jā, nebija stāsts par to, ka mūs kritizē, bet par to, ka mēs dodam ēteru, mēs dodam iespēju komentēt cilvēkam, kurš patiesībā arī vienlaikus ļoti mērķtiecīgi grauj uzticību valsts varai, vēršoties pret mūsu augstākajām amatpersonām.

Ja šie kungi, kas komentēja, tik dedzīgi uzbrūk Jaunajai konservatīvajai partijai, tad kaut ko mēs darām pareizi. Par to es esmu droša, un tas mani iedvesmo. Es piedalos demokrātiskās vēlēšanās, ja rīdzinieki šajā gadījumā mani ievēlēs, tas būs viņu dotais mandāts man. Un arī jāatzīst, ka, ko kritizēt pēc būtības, tad cilvēks izvēlas ad hominemveida uzbrukumus. Un tiešām tas ir zem mana goda ko tādu komentēt.

Un pēdējā lieta, ko es varbūt tikai piemetināšu, profesores teiktais, man liekas, tur jau izskanēja zināma manipulācija par to, ko es biju teikusi. Es nevienu brīdi neteicu, ka nevar kritizēt deputātus vai nevar kritizēt valsts augstākās amatpersonas. To es neteicu.  Es runāju par vienu konkrētu grāmatu."

Lindas Ozolas citāts pirmoreiz publicēts Pietiek.com

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [21]

007 08.09.2020 22:37
Taisni šādā stilā Liepnieks televīzijas raidījumā uzbruka Lindai Ozolai, kā komentētāji šeit komentē.

Komentētāju līmenis = Jurģa Liepnieka līmeni.

Tā tiešām ir augsta klase.
007 08.09.2020 21:07
Pretīgi bija klausīties to polittehnologu, kurš savulaik piārēja Šķēli un to otro, kurš pilnīgi bremzē runājot.

Cik saprotu, tad Lato Lapsa augstskolu tā arī nav pabeidzis.

Bet par Liepnieku baumo, ka viņš drīz varētu aiziet pa Stendzenieka taciņu.
Egils Kuks 06.09.2020 19:40
Es par viņiem balsoju iepriekš, bet pēc prastās bābas uzbrauciena LU, NEMŪŽAM!
kleofija 06.09.2020 01:01
šizofrēniskā vecene
ĀRPRĀTS 02.09.2020 18:09
bezsmadzeņu aita
vectevs 01.09.2020 16:27
Nekam nederiga aktrise,sorez nospeleja savu lomu nu galigi skersam.Ja ta turpinasi ,bus vien jaslauka saeimas pagalms.ha ha ha
par laimi nenobalsoju par bļauri 01.09.2020 05:56
idiotiene!!!!!!
zaiga >> par laimi nenobalsoju par bļauri 07.09.2020 09:12
Nevajag citus saukt savā vārdā!
vēlētāji nav viņas pakļautie zīdaiņi! 01.09.2020 01:12
kad viņa paver muti, slikti paliek! besī ārā tās uzrautās galotnes un skolotājas didaktiskais tonis.
Egons Vilcāns 01.09.2020 01:10
visam lv valsts piederigiem kapec gan jus visi tie kas doma citadi neuzdrosajaties pasi baloteties par deputati vai citu ieveletu cik viegli ir nosodit otru pamediniet skaudiba nau laba cilveka ipasiba vai nepiekritiet

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss