Miris izcilais un pasaulslavenais diriģents Mariss Jansons

Latviešu tautas ievēlētā Baiba Broka nosaukta par nodevēju

Mūžībā aizsaukts izcilākais latviešu zinātnieks Jānis Stradiņš

Apkaunojoši. Bērnam sods jāizcieš tualetē! Izmisusi māmiņa pastāsta drausmu stāstus un šaušalīgu pieredzi par dzīvi bērnudārzā Ozolniekos

Apkaunojoši. Bērnam sods jāizcieš tualetē! Izmisusi māmiņa pastāsta drausmu stāstus un šaušalīgu pieredzi par dzīvi bērnudārzā Ozolniekos

11.03.2018 19:59

Komentāri [22]

Lapa:  1  2 Uz rakstu ››
Aija 11.03.2018 21:16
Nu ja - Vipi kļūdas izlaboja, bet diletanti nra pat nepacentās... Notikušais, protams, ir drausmīgi.
MALDA 11.03.2018 21:30
KO TAD IZMISUSĪ MĀTE NEZIŅO VALSTS STRUKTŪRĀM?
Ierēdnis Aivars 11.03.2018 21:58
Šādā gadījumā steigšus jāvēršas policijā un Izglītības ministrijā!
zane 11.03.2018 21:58
publiskā vide... nekāda privātuma...tad jau mājās ar visiem kameras-ka tik nav vardarbība ģimenēs!?
Vienkārši vajag sākt domāt, gan mammām, gan audzinātājām... audzinātājām noteikti jāziņo vecākiem par to, ka bērns neprot uzvesties, jāizrunā trijatā... man savu laiku bija dienas lapa, kurā rakstīju ko ar katru vecāku jāpārrunā...jā pieraksta uzreiz, jo dienas laikā šie gadījumi medz būt daudzi. Droši jāsauc palīgā gan auklītes, gan vadītāja-nav jāslēpj, ka ar kādu bērnu netiek galā, jo tu nedrīksti izrādīt pārējiem bērniem, ka te kāds 4gadnieks vai 6gadnieks ir ticis pie grožiem mājās un visus komandē pēc savas pātagas... ir jānorobežo, jo pārējiem tas nav jāredz-grupiņās ir vietas, kur ar bērnu jāapsēžas aci pret aci un jārunā, jāzvana vecākiem uzreiz-ja vienreiz tiks izsaukti no darba uz pārrunām, otrreiz domās un iedziļināsies tajā, ja bērnam uzvedības problēmas. Te izskatās, ka audzinātājas uzkrājušas problēmas nerisinot. Uzreiz pie dziesmas jāņem! :)
tētis 11.03.2018 22:01
anonīmi sūkstīties ir viena lieta. cita - nākt tiešajā ēterā ar savu vārdu un drosmīgi izstāstīt visu
Anna 11.03.2018 22:01
Mazam bērnam cietsirdīga attieksme var iznīcināt visu dzīvi, pret viņu tā izturēsies citi bērni arī skolā. Nedrīkst pieļaut vardarbību, jāliek kameras. Bērns nav zaldāts un te nav pāraudzināšanas iestāde. Pedagogam ir iemācīts tikt galā ar bērna psihi un uzvedību. Nevis atriebties un sodīt, bet būt atklātiem. Nav vērts strādāt dārziņā un pazemot bērnus, viņus neieredzot. Bērna veselība un dzīvība ir trausla, var notikt neatgriezeniskais. Nekropļojiet bērnu dzīves, pieaugušie!
Heine 11.03.2018 22:03
un kurā Ozolnieku bērnudārzā tas ir? Vai ka'ds lasītājs zina un var pavēstīt?
ome 11.03.2018 22:03
kas to varetu pateikt tiesi kura bernudarza tas ir Ozolniekos ,vai privataja vai valsts bernudarza,jo uztraucos jo ari man mazbernins gaida rinda uz bernudarzu Ozolniekos.Pagajusaja gada redzeju ,ka audzinatajas ved pastaiga grupinu ar berniem,Berni neiet sakerusies rocinas,bet katrs skraida pa trotuaru gar pasu malu kur soseja un brauc masinas,audzinatajas lielu gabalu aiz berniem 2gabalas sarunajas,bet ja nu berns izskrien uz sosejas ,jo tie bija loti mazini nevairak 2-3gadini,parasti tadi mazini iet pie snorites kas ir pa vidu.kaut ko tadu nebiju redzejusi,vai tiesam Ozolnieku bernu iestadei tas nav zinams,Taka nebrinos ka bardaks ir ari grupina.
likums 11.03.2018 22:05
te nu jāsaprot ir tikai viens: vērsties paralēli portāliem un medijiem arī tiesībsargājošās iestādēs!
Anita 11.03.2018 22:06
Ja tiešām ir redzami nopietni pārkāpumi tad ir jāceļ trauksme tas visiem būtu saprotams.Ir nācies redzēt kā bērns var atļauties garderobē no bērnu skapīšiem izraut uz grīdas visas lietas un pats ar kājām tās spārdīt un kliegt.Ko tādā situācijā darīt audzinātājai?Aiz rokas pieturēt nedrīkst,aiz pleca pastumt nost no skapīšiem nedrīkst,balsi pacelt nedrīkst.Audzinātāja pagaida kad beigs ālēties un pati visu saliek atpakaļ kur tūliņ atkal viss tiek izrauts.Ko tālāk skolā?Mājās bērniem ir visatļautība,bet bērnudārzā tomēr ir kaut kāds režīms pie kura jāpieturas.Tad nu ir tā ,ka jārāda kurš ir noteicējs,mazais cilvēciņš kurš nemaz vairs tik mazs nav.
Broņislava 11.03.2018 22:07
Bērni tagd izvēlīgi un laprīzi. jau bērnudārznieks uzstāda ultimātu, ka vajag planšeti vai mobilo. Mūsu laikos tā nebija
aina >> Broņislava 11.03.2018 22:10
Bērni psiho,ne jau par to,ka uz dārziņu jāiet,bet gan par to ,ka tiks atrauti no iemīļotajām planšetēm. Vecāki,domājat ar galvu,pirms dodat rokās šiem tos agregātus!
Māte ---- aina 11.03.2018 22:10
Taisnība, jo mazuļiem citas runas nav, kā tikai par planšetēm. Viņi nezina un nesaprot elementāras lietas. Tikai dažiem bērniņiem mājās tiek lasītas grāmatas. Lielākai daļai bērnu mājās nav plastilīna, šķēres, zīmuļi utt. To visu viņi redz pirmo reizi bērnu dārzā.
Vita 11.03.2018 22:12
Te jau nu gan būtu darbs valsts iestādēm, tik vajadzīgs iesniegums!
vecāmamma 11.03.2018 22:12
mani mazbērniņi iet bērnudārzā Kalētos un es nezinu, ka tur notiktu kas briesmīgs. Bērniņi priecīgi un apmierināti, audzinātājas un auklītes katru samīļo. Meitenītēm pēc diendusas sataisītas smukas frizūriņas. Atliek vien nožēlot ka tā nav citur. Bet vecāki arī ir diezgan nezolīdi. Bērniem atļauj visu un neiemāca cienīt pieaugušos, vēlāk tas turpināsies skolā ar skolotājiem. Bet tādas ģimenes iet no paaudzes paaudzē, tām vienmēr kāds būs ne pa prātam.
ierēdne 11.03.2018 22:49
ja ir tik skaudri ierādījumi, tad steigšus ar iesniegumiem valsts pārvaldes struktūrās lūdzu.
saule 11.03.2018 22:50
Kas Jums pašai liedz iet strādāt par audzinātāju? Uz priekšu! Parādat viņām, kā jāstrādā! Audzinātāju trūkst. Tieši tādu gudrīšu dēļ. Kāpēc jūs, jaunie mammuči iekaustat savus sīčus pat uz ielas, transportā un citur un viņi , nabagi, kā aizkauti brēc pa visu pasauli? Kā uz aizrādījumiem atbļaujat, jums uz to nez kāpēc esot tiesības. Arī vilkt aiz rokas bezmaz vai pa gaisu sīci, kurš netiek līdz, neskatoties, ka šis aiz sāpēm brēc pa visu pasauli.Jums uz to tiesības? Viņi jūsu lamuvārdus aiznes uz bērnudārzu, tāpat kā kulaku vicināšanu. Ejat strādājat, ja jau tur strādā audzinātājas, kas neko nejēdz no bērniem. Uz priekšu! Arī sūdzības autore, tikai vispirms vismaz rakstīt iemācies!
draugs 11.03.2018 22:50
Uzaiciniet Bez Tabu! Viss sakārtosies pats no sevis peč tam!
es 11.03.2018 22:51
es nesaprotu, kāpēc bērnudārzu telpas nevar aprīkot ar kamerām, pie kurām vecāki var pieslēgties jebkurā laikā? vecākiem ir tiesības zināt, ko dara viņu bērni un kā pret viņiem izturas.
Vai arī audzinātājām tiešām ir ko slēpt?

Kliedz visas audzinātājas, nekāda pedagogiskā izglītība nelīdz! Kad gāju sūdzēties par to vadītājai savā dārziņā, atbildēja, ka savādāk netiekot galā! Tad kāpēc vajag to pedagoģisko izglītību? Jebkurš var iet un kliegt!
fils 11.03.2018 22:52
kaligāt anonīmi nav jēgas - vajag rakstīt oficiāli medijiem un bāriņtiesai
mēness 11.03.2018 22:53
Audzinātājai nav tiesības bērnu pazemot, atstāt tualetē vai garderobāē, vai kliegt uz viņu.Palasiet ,kas teikts bērnu aizsardzības likumā. Tādas audzinātājas ar vadītāju priekšgalā-atlaižamas momentā.jāvēršas tālāk. Jo bērnam šādas situācijas atstās traumu uz mūžu

Komentāri [22]

Lapa:  1  2 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Latviešu meitenes izklaidējas uz Tallink kuģa. Necenzēts 18+

Latviešu meitenes izklaidējas uz Tallink kuģa. Necenzēts 18+

Komentāri[0]

Mēneša VIDEO

Donžuāna slavu iemantojušais laika ziņu vecis Zemgals laižot pa kreisi ar 40 gadus jaunāku dūjiņu

Donžuāna slavu iemantojušais laika ziņu vecis Zemgals laižot pa kreisi ar 40 gadus jaunāku dūjiņu

Play
Komentari[9] Bilžu galerija[58]

Mēneša GALERIJA

Viņai tiešām nav kauna pāriet Saskaņas pusē? Latviešu tautas ievēlētā Baiba Broka nosaukta par nodevēju

Viņai tiešām nav kauna pāriet Saskaņas pusē? Latviešu tautas ievēlētā Baiba Broka nosaukta par nodevēju

Komentari[14] Bilzu galerija[15]

Mēneša KOMENTĀRS

Donžuāna slavu iemantojušais laika ziņu vecis Zemgals laižot pa kreisi ar 40 gadus jaunāku dūjiņu

autors:))
komentars: daksē viņš jaunas meitenes gadu desmitus