Jaunā "Playboy" zvaigzne Lingita nožēlo, ka fotogrāfējusies šim žurnālam (FOTO)

PAPILDINĀTS ar Lingitas viedokli. Eksotiskā un pretrunīgi vērtētā meitene Lingita dievojās, ka neesot fotogrāfējusies kaila.

Jaunā "Playboy" zvaigzne Lingita nožēlo, ka fotogrāfējusies šim žurnālam (FOTO)
Komentāri[77] Bilžu galerija[8] 22.03.2012 16:42

Žurnāla "Playboy" marta mēneša vāku rotā skaista, jau izbalsotās "Okartes skatuve 2" dalībnieces, Lingitas Bopulas, fotogrāfija.

Meitene centās visiem noliegt, ka fotogrāfējusies kaila, tomēr, kā izrādās, jaunā zvaigzne ir samelojusies. Jānis Buķelis, jeb Buks bija saņēmis Playboy marta numuru un nu dalībnieki varēja apskatīties Lingitas fotogrāfijas. Sabīne jutās ļoti pārsteigta, jo Lingitu bija uzslavējusi, ka nav fotogrāfējusies kaila.

Kašeram, kurš savā modes šovā pa ilgiem laikiem atkal bija saticis Lingitu, uzreiz acu priekšā stāvējusi pikantā fotogrāfija, kura rotā žurnāla atvērumu.

Kā jaunā censone esot atzinusi Mārtiņam Ruskim, tad:"viņa jau nožēlojot to, ka fotogrāfējusies šim erotiska rakstura žurnālam".

Meliem ir īsas kājas un viss ātri nāk gaismā!

Lūk, ko par to visu VIPi teica Lingita:"Pati neskaidri izteicos - pati vainīga! Otrdien tiešraidē pateicu visu, ko par to domāju, ka nenoželoju, bet varbūt esmu par jaunu."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [77] ››
rrrrr 16.04.2012 09:48
man patīk šovakar 16.aprīlī 20:40 otrajā kanālā balsošu par viņas atgriešanos šovā ...

jāparāda rajeckas bandai tās īstā vieta ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss