Rajecka Lingitai iesaka labāk nedziedāt; Račs un Lepers ir citās domās

Šova OKartes skatuve ietvaros notika ceturtais koncerts, kurā cīņu par galveno balvu nemainīgi turpina 12 dalībnieki. Lielākās nesaskaņas atkal radīja Lingita. Antra Stafecka pēc žurijas balsojuma koncerta līdere, bet pēdējo vietu dalīja Oskars un Lingita.

Rajecka Lingitai iesaka labāk nedziedāt; Račs un Lepers ir citās domās
Komentāri[171] 10.02.2012 22:40

Pie žūrijas galda šoreiz sēdēja Guntars Račs, Olga Rajecka un aktieris Rihards Leperis.

 

Kā pirmais uz skatuves kāpa Oskars Deigelis. „Mīlestībā cenšos nepārkāpt likumus. Pirmā mīlestība bija rožaina, skaista, rozā brilles. Labas sajūtas,” Mārai Zālītei atzina Oskars. „Nevar noliegt, ka dziesma ir ļoti grūta. Kopskaņa nebija īpaši laba,” teica Guntars Račs. „Ļoti netīri dziedāji,” piebilda Rajecka, kurai nepatika vecais dīvāns.

Vērtējums - 6,5,8

 

Pēc tam dziedāja Kašers, kurš nevēlējās atklāt, ko būtu gatavs darīt mīlestības dēļ. „Dziedāšana ļoti laba. Vairāk jāieliek sirds...,” tā Olga. „Tu esi viens no tiem, kuram ir izaugsme. Tevī ir labs potenciāls. Dziesmai temps par ātru,” sacīja Račs. „Ļoti grūti objektīvi novērtēt talsinieku,” tā Lepers.

Vērtējums - 7,8,10

 

Madara Grēgere uzstājās kā trešā. Viņa dziesmu veltīja draugam Valteram. „Esmu ļoti iemīlējusies,” sacīja simpātiskā gaišmate. Viņa vairs neslēpj, ka ir attiecībās ar Valteru Osi. „No šīs dziesmas var dabūt vairāk ārā,” sacīja Rajecka. „Bija par augstu! Balss ir laba. Intonācijas problēmas,” tā Olga.

Vērtējums - 7,8,9

 

Jaunā šova dalībniece Sandija Vīgante uzstājās trešā. „Tava debija ir visnotaļ izdevusies. Labi dozēts dziedājums,” sacīja Guntars. „Tev ir ļoti laba balss. Par daudz fišķu, piedod,” piebilda Rajecka. „Ļoti normāls priekšnesums. Interesanti,” piebilda Rihards.

Vērtējums - 8,9,9

 

Anete Volmane bija piektā. Viņa mīlestībā atzinās skatītājiem. Dziesmu spulgacīte veltīja vecākiem, kuri laulībā pavadījuši jau divdesmit gadus. „Ar mikrofonu joprojām nemāki rīkoties. Nemāki uz elpas dziedāt, bet ļoti smuka meitene,” tā Olga. „Garās notis nebija... „ piebilda Guntars.

Vērtējums - 7,7,9

 

Nākamais dziedāja Mārtiņš Ruskis. „Ļoti laba un smuka balss,” priecājās Rajecka. „Šis bija tavs labākais izpildījums,” piebilda Račs.

Vērtējums - 9,9,9

 

Septītā uz šova skatuves kāpa Marta Ritova. „Man patīk to ceļo, ko ej. Tev ir vieta uz skatuves,” sacīja Račs. „Baigi labi!” piebilda Rajecka. „Te jau bija kaut kas no teatrālā,” sacīja Rihards.

Vērtējums - 8,9,9

 

Dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis uzstājās astotais. Dziesma bija veltīta sievai Dacei. „Man nebija bail, ka tev kaut kas nojuks. Labi pārvaldi balsi,” sacīja Olga.

Vērtējums – 9,10,10

 

Pretrunīgi vērtētā Lingita dziedāja nākošā. „Mīlestība nav ierobežojums, mīlestība ir lidojums,” sacīja jaunā dziedātāja. „Iespējams, ka tev nevajag dziedāt. Labāk esi modele. Nebūsi dziedātāja. Viss ir garām,” tā Rajecka. „Tu vari dziedāt. Tev ir jāmācās. Katrs koncerts dod spītību,” tā Račs. „Dzīvē ar centību daudz var panākt,” piebilda Rihards.

Vērtējums - 6,5,8

 

Antra Stafecka dziedāja desmitā. „Ļoti labi! Paldies par priekšnesumu,” tā Račs. „Viņa centās no astoņu gadu vecuma. Tas ir iznākums... Tā ir centība,” uzvilkusies turpināja Rajecka. „Tu esi mana favorīte,” piebilda Lepers.

Vērtējums - 10,10,10

 

Pirmspēdējā uz šova skatuves kāpa Sabīne Berezina. „Patik gan dejošana, gan tava pārliecība. Nebija slikti,” sacīja Račs. „Viena laba enerģiska dziedātāja,” piebilda Rajecka. „Es vairāk skatījos,” smaidot teica Rihards.

Vērtējums - 9,9,9

 

Koncertu noslēdza Kristaps Pujāts. „Vecā Pujāta puika. Es tev noticēju,” sacīja Rajecka. „Dziesma bija citādās skaņās. Kristaps ieguvis pārliecību,” tā Račs. „Kopumā labs priekšnesums. Tu zini ko dari,” piebilda Rihards.

Vērtējums - 9,10,10

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [171] ››
Agnese 10.05.2012 13:07
Varu saprast, ka Lingitu subjektīvi atbalsta tie, kam nav muzikālās dzirdes, jo Lingita patiešām dzied ļoti netīri. Olga iespējams nav diplomāte un var strīdēties par viņas balss tembra patikšanu vai nē, bet to, ka Lingita nekad nebūs dziedātāja, viņai ir taisnība. Lingitas balss tembrs tiešām ir ļoti griezīgs, ja vēl cilvēkam piemīt muzikālā dzirde, viņas dziedāšana vienkārši griež ausīs. Es nesaprotu, kāpēc Lingita ir nonākusi tik tālu? Vai šova organizātoriem bija vajadzīga viena upurējamā avs, jo tikai tāds varēja būt scenārijs, pieņemot šo meiteni dalībnieku vidū, jo labus rezultātus še bija neiespējami gaidīt.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss