Kondrašiniem sekss attiecību sākumā bijis tikai alkohola reibumā

"Jau desmit gadu nelietoju alkoholu un nesmēķēju, taču līdz tam biju strašnij alkoholiķis un huligāns," par sevi teic pazīstamais fotogrāfs Sergejs Kondrašins (45), kas jau vairāk nekā 15 gadu ir kopā ar Bogdanu (34).

Kondrašiniem sekss attiecību sākumā bijis tikai alkohola reibumā
Komentāri[11] 15.03.2012 08:00

Tomēr viegli ar vīrieti alkoholiķi Bogdanai neesot klājies. Sergejs dzēris periodiski.

Kad Bogdana sapratusi, ka Sergejam ir nopietna slimība - alkoholisms - , bijis jau par vēlu. Viņa bijusi iemīlējusies līdz ausīm.

Spēcīga motivācija atmest dzeršanu Sergejam bijusi vēlme pēc kopēja bērna.

"Kad sapratu, ka esmu gatava bērnam un gribu viņu veselīgu, nevis ar sliktu iedzimtību, mums ar Sergeju bija nopietna saruna. Vēlāk sazinājāmies ar narkoloģi," PDz atklāj Bogdana.

Līdz ar alkohola lietošanas pārtraukšanu Sergejs vienā dienā atmetis arī smēķēšanu. "Ļoti labi atminos, kāds es kļuvu - nervozs un neizturams. Mani viss kaitināja! Ilgi nespēju sēsties pie auto stūres, naktīs slikti gulēju. Krīze vilkās pusotru gadu. Bet bija jāiztur!"

"Viņu tracināja jautri cilvēki un tusiņi," piebilst Bogdana. "Tuvu attiecību mums nebija. Sergejs brīnījās - kā vispār skaidrā prātā iespējams sekss? Bet es sapratu, ka ir vērts izturēt šo mago dzīves posmu."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
kuku 16.03.2012 07:43
...varbūt arī varētu pastāstāstīt kādu kluci katrs izspiež, kad cikos, cik viegli/grūti gājis....vot tiešām nav par ko rasktīt, aš apenēs ielien....a vēl var parunāt - ar kuru roku un kādā virzienā slauka dibenu, interesanti, kāpēc ŠOS jautājumus nepārspriež, gan jau būtu kādam interersanti lasīt....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss