ZELTIŅA iesaistījusies Kondrašina realitātes šovā "Calendar Live" (FOTO)

REN TV Baltija ēterā 24. novembrī plkst. 23:00 būs skatāms pirmais raidījums desmit sēriju realitātes šovam «Calendar Live», kura idejas autors un režisors ir fotomākslinieks Sergejs Kondrašins.

ZELTIŅA iesaistījusies Kondrašina realitātes šovā "Calendar Live" (FOTO)
Komentāri[18] Bilžu galerija[20] 12.11.2010 08:00

Latvijā daudzi zina Sergeja Kondrašina autordarbu – kalendāru, kuram fotografējušās sabiedrībā populāras slavenības. Pirmais no tiem iznāca 2005. gadā.

Toreiz projekts raisīja plašu interesi starp skaistām meitenēm, kuras vēlējās kļūt par kalendāra modelēm līdzās slavenībām. Kopš tā laika šāds modeļu konkurss kļuva tradicionāls. Iepriekšējos gados balsojums par simpātiskāko meiteni notika internetā. Savukārt šogad par atlases formātu tika izvēlēts televīzijas realitātes šovs.

  

Dalībai televīzijas projektā tika saņemti vairāk nekā 300 pieteikumi. No tiem tika atlasītas 40 pusfinālistes, ar kurām tika filmētas video intervijas un video defilē. Ar interneta balsojuma starpniecību finālam tika izvēlētas 10 visskaistākās meitenes, kuras tika uzaicinātas filmēties šovā.

Vakar Kondrašins rīkoja preses konferenci, lai pastāstītu par savu jauno projektu

Realitātes šova «Calendar Live» režisors Sergejs Kondrašins: „Šova dalībniecēm iepriekš netika izstrādāti nekādi rakstura īpašību modeļi, dialogi vai uzvedības scenāriji. Savukārt žūrijas locekļiem netika doti nekādi uzstādījumi, kuru no meitenēm „gremdēt” un kuru vest pretim uzvaras lauriem. Notikumi attīstījās spontāni, tie bija dzīves sastāvdaļa”.   

Raidījums tika uzņemts šovasar Latvijā. Konkursa dalībniecēm mēneša garumā ik dienu nācās pierādīt savu profesionālo atbilstību foto modeļu darbam. Ar visām meitenēm S. Kondrašins veica foto sesijas katru dienu. Mākslinieciskas ievirzes sesiju dienas mijās ar tādām, kurām bija sacensību ievirze vai prasība meitenēm apliecināt viņu kreatīvās dotības.

Šova dalībnieces ir vecumā no 20 līdz 33 gadiem. Ikdienā viņas pārstāv ļoti dažādus nodarbju veidus: dejotāja, sportiste, ajūrvēdiskā veikaliņa īpašniece, friziere, loģistikas speciāliste, studentes.

Mediju holdinga „BMA” TV kanālu direktore Polīna Goldšteina: „Atbalstot lokālus televīzijas autorprojektus, mēs palīdzam kliedēt stereotipu, ka tiem kvalitātē ir grūti vai neiespējami sacensties ar populāriem starptautiskajiem šoviem vai to adaptācijām. REN TV Baltija mērķauditorija ir jaunāka gadagājuma skatītāji, un viņiem šis ekskluzīvais projekts varētu būt interesants visās trīs Baltijas valstīs”.

 

Žūrijā kā pastāvīgi tās locekļi darbojās Sergejs Kondrašins (fotogrāfs), Andris Ruskulis (vizāžists), Edgars Zablockis (frizieris), Deniss Ševeļovs (alternatīvais vadītājs). Līdztekus viņiem šim darbam tika piesaistīti aktrise Agnese Zeltiņa, TV raidījumu vadītāja Anna Rozīte, psihologs Arturs Dombrovskis, radio dīdžejs Egons Reiters un citi eksperti. Šova vadītājs – Arturs Jurkēvičs.   

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [18] ››
modele 13.11.2010 22:52
starp citu, KOndrašinam patīk anālais sekss.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss