Kondrašins iemūžina "Dinamo" hokejistus

Erotisko kalendāru veidotājs Sergejs Kondrašins no slavenu daiļavu kailfoto bildēšanas ir pārgājis uz «Dinamo» hokejistu iemūžināšanas.

Kondrašins iemūžina "Dinamo" hokejistus
Komentāri 27.01.2011 08:00

Tiesa, hokejisti fotografēti nevis kaili, bet gan pilnā ekipējumā, treniņa laikā. Šī fotosesija tapusi «Dinamo» un kosmētikas firmas «Oriflame» nesen noslēgtā sadarbības līguma ietvaros.

Sociālajā tīklā «facebook.com» fotogrāfa Sergeja Kondrašina sieva Bogdana savā profilā lepojās ar fotogrāfiju, kurā pozējusi kopā ar trim «Dinamo» hokejistiem: komandas kapteini Sandi Ozoliņu, uzbrucēju Marku Hartiganu un vārtsargu Mikaelu Telkvistu. To fotografējis pazīstamais erotiskā kalendāra veidotājs Sergejs Kondrašins, tāpēc daudzi Bogdanas Kondrašinas draugi taujājuši, vai nākamgad Kondrašins visus pārsteigs, kalendārā iekļaujot sportistus? «Nē, pagaidām tādas domas nav. Ar «Dinamo» spēlētājiem Sergejs sadarbojās, veidojot reklāmas foto viņu jaunajam projektam ar «Oriflame,» »VZ« skaidroja Kondrašina. «Šīs sadarbības ietvaros «Oriflame» kļūst par oficiālo valsts vadošā vīriešu hokeja kluba vitamīnu piegādātāju.» Kondrašina neslēpa sajūsmu par mūsu spēlētājiem: «Paskatoties viņu treniņus, es biju sajūsmā par sportistu mērķtiecību un atdevi šai spēlei. Redzot, kā viss notiek dzīvajā uz ledus, sapratu, ko nozīmē dziesmas « не в » (bailīgie nespēlē hokeju – tulk.) teksts.»

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss