Skandalozā modele Misāne Rīgā ļaujas nakts izklaidēm

Uz dažām nedēļām Latvijā iegriezusies skandalozā modele Inese Misāne, kura pēdējos gadus apmetusies ASV un pazīstama ar vairākām skaļām mīlas dēkām, tostarp arī ar sevi vēlāk par geju pasludinājušo dziedātāju Rikiju Mārtinu.

Skandalozā modele Misāne Rīgā ļaujas nakts izklaidēm
Komentāri[13] 02.06.2011 08:00

Jau pirmajā dienā pēc atbraukšanas uz dzimto zemi supermodele Inese Misāne (46) paguva izklaidēties Vecrīgas krogā «DStyle».

Aizvadītās ceturtdienas naktī ballīte klubā jau gāja uz beigām, kad tai jaunu dvesmu un apgriezienus deva pēkšņā Misānes parādīšanās. Nakts dzīvi modele bija ieradusies baudīt kopā ar kādu gados krietni jaunāku puisi un savu draudzeni no Salacgrīvas. Izrādījās, ka abu dāmu pavadonis bija Misānes brālēns – vienīgais vīrietis modeles dzīvē aizvien ir amerikānis Maiks Džonsons.

Jāpiebilst, ka modeles ierašanās Latvijā bija visai negaidīta pat viņas draugiem. «Es viņai zvanīju, lai apsveiktu vārdadienā (18. maijā), un uzzināju, ka viņa tieši ir lidostā, lai dotos uz Latviju,» »VZ« atklāja Misānes draudzene.

Klubu trijotne pameta īsi pēc pieciem rītā un ar taksometru devās centra virzienā. Pirms prom došanās Misāne apkārtējiem stāstīja, ka nākamajā dienā (piektdien) ieplānojusi doties uz dzimto Salacgrīvu, bet sestdienā pieļāva iespēju būt atkal Rīgā, lai paballētos.

Tiesa, piektdien ap pusdienlaiku »VZ« Misāni manīja Rīgas centrā, Matīsa ielā esošajā audumu un šūšanas piederumu veikalā, tātad atkalredzēšanās ar Salacgrīvu tika atlikta uz vēlāku laiku. Kā noskaidroja »VZ«, arī sestdienas nakts ballīte klubā «DStyle» iztikusi bez Misānes dalības. «Nē, viņa pie mums sestdien nebija, Inese šeit bija tikai tajā ceturtdienas naktī,» »VZ« apstiprināja kluba līdzīpašniece Ella.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
buu 03.06.2011 14:05
vsjo - zdajot staruška.....
vairs jau nav tas kas bija. par galšu pārvēršas!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss