Inesei MISĀNEI ģimenes traģēdija un jauna mīlestība

Inese Misāne (45) jau gandrīz gadu ir kopā ar jaunu mīļoto - amerikāni Maiklu Džonsonu (30).

Inesei MISĀNEI ģimenes traģēdija un jauna mīlestība
Komentāri[29] 09.08.2010 10:53

"Jā, viņš par mani ir 15 gadu jaunāks, bet es uzskatu, ka vecumam nav nozīmes," saka Inese.

Šovasar viņa pēc divu gadu pārtraukuma atkal atbraukusi uz savu dzimto Salacgrīvu. Diemžēl arī skumja iemesla vadīta - pavadīt pēdējā gaitā mammu...

Lielu atbalstu šai grūtajā laikā Inesei sniedzis tieši Maikls. "Man šeit ir kultūršoks! Pirmo reizi mūžā uzzinu, kas ir Latvija. Atbraucu uz mazu pilsētiņu un saprotu, ka te tikpat kā neviens nerunā angliski un neviens mani nesaprot," izjūtās ar PDz dalījies Maikls.

Maikls secina, ka Latvijā ir diezgan daudz blondīņu, kas viņam īpaši nepatīk. "Inese ir dabiska brunete, un man šķiet, ka brunetes daudz reālāk turas pie zemes. Blondīnes visu dzīvi it kā lidinās pa gaisu," spriež Maikls. "Jā, viņš man neļauj krāsot matus," atzīstas Inese.

"Izrādās - mēs divus gadus bijām dzīvojuši kaimiņos un nebijām tikušies. Uzaicināju Inesi pie sevis un kopš tā brīža esam kopā. Tas bija pagājušā gada novembrī," stāsta Maikls.

"Tā kā Maikls savu māju īrēja, bet man ir privātmāja, izdevīgāk, protams, bija dzīvot pie manis. Pēc mēneša pārvācāmies uz Beverlihilsu, kur biju nolēmusi dzīvot jau pirms mūsu tikšanās. Tagad īrējam dzīvokli tur un Malibu māju izīrēju. Esam kopā katru dienu, pa šo laiku varbūt kādas trīs dienas esam bijuši sķirti."

Maikls, raksturojot attiecības ar Inesi, vaļsirdīgi atzīst, ka ko tādu piedzīvo pirmo reizi mūžā. "Pirmkārt, Inese teicami gatavo! Otrkārt, es savā mūžā vairs negribētu blakus citu sievieti. Man ir bijis daudz draudzeņu, bet nekad savos trīsdesmit nebiju nevienai teicis:"Es tevi mīlu!"."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
ha ha 16.08.2010 12:45
biezie uz tik vecām neskatās, jāmeklē starp jaunākiem, kaut ne bieziem, ka tik ir kāds...pēc 5 gadiem tā būs jau reāla problēma.. un prakse Inesei jau liela, varēs puikiņu pamācīt :D ... izklausās, ka šim līdz Inesei tikai mazgdīgās bijušas...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss