Eksmodele Inese Misāne strādājusi pie Vaikules par dejotāju

Skandalozā latviešu eksmodele Inese Misāne 80. gadu vidū strādājusi pie dziedātājas Laimas Vaikules par dejotāju. Salacgrīvas skaistule esot bijusi Laimas mīlule.

Eksmodele Inese Misāne strādājusi pie Vaikules par dejotāju
Komentāri[25] 19.01.2010 08:00

Tagadējā Salacgrīvas ņujorkiete bijusi ne tikai dziedātājas Laimas Vaikules mīlule, bet arī popdziedātāja Rikija Mārtina draudzene.

 

Kamēr Misāne cerēja uz nopietnām attiecībām ar dziedātāju, tikmēr Rikijs kādā intervijā teica: ”Inese ir ļoti brīnišķīga sieviete, arī laba draudzene... Mūs abus vieno tikai parasta draudzība.”

 

Kļuvis zināms, ka toreiz Rikijs Mārtins aizliedzis Inesei kontaktēties ar preses pārstāvjiem.

 

Inese un Rikijs

 

Kā liecina VIPi rīcībā esošā informācija, tad pirmo reizi Misāne iemīlējusies desmit gadu vecumā. Puisis bijis ne tikai divreiz vecāks, bet arī Ineses brāļa draugs.

 

Ar viņu nākamā modele draudzējusies līdz pat savas pilngadības sasniegšanai, bet nokļūstot Rīgā, apprecējusies ar kādu sportistu.

 

Jau pēc pāris mēnešiem šī laulība izjukusi! Izrādās, ka Misānes vīram esot  nepaticis, ka Inese pieteikusies par dejotāju pie Laimas Vaikules.

 

Kā raksta Krievijas mediji, tad Inese Misāne par izjukušo laulību esot sērojusi tikai divas dienas... Jau trešajā dienā mierinājumu viņa esot atradusi kāda cita vīrieša apskāvienos!

 

Misānes patstāvīgā uzdzīve ar vīriešiem pamatīgi tracinājusi Laimu Vaikuli. Dziedātāja pat aizliegusi Misānei tusēties restorānos, kuros bija jāuzstājas...

 

Pēc trīs gadu piedejošanas Laimai Vaikulei, Salacgrīvas „pelnrušķīte” savu galvu reibinošo karjeru turpināja grupas "Mirāža" sastāvā. Ticiet vai ne, bet viņa uz laiku kļuvusi par fona dziedātāju jeb bekvokālisti.

 

Vienā no grupas koncertiem Inese iepazinusies ar kādu bagātu vīrieti, kurš viņai palīdzējis nokļūt Francijā.

 

 

Parīze Salacgrīvas daiļavai gan neesot iepatikusies, tāpēc ar savu "mīļoto" sponsoru devusies Amerikas virzienā...

 

Tajā brīdī piepildījies arī Ineses Misānes bērnības sapnis. Pēkšņi viņai bija dzīvoklis prestižā Ņujorkas rajonā, privātas angļu valodas stundas...

 

Neticēsiet, bet mūsu Inesei kļūst garlaicīgi. Viņa pamet savu precēto sponsoru un dodas uz Losandželosu. Jau pēc divām nedēļām viņa apprec kādu modeli...

 

Drīz Inese sāk strādāt modeļu aģentūrā „Ford”. Atkal jaunas iepazīšanās un iespējas... Pēc tam sekojušas vēl neskaitāmas attiecības ar bagātiem un ietekmīgiem vīriešiem, kuri palīdzējuši Inesei tikt pie kārotiem miljoniem un pārticīgas dzīves Amerikā.

 

Viņa jau sen vairs nav spiesta demonstrēt apakšveļu un peldkostīmus. „Visu esmu sasniegusi saviem spēkiem,” kādā intervijā teic Inese Misāne.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
janis 20.01.2010 00:46
nu nesaprotu, normals meichuks, smuks, ko tur sodit, labak purvciema sedet un uz maximu iet...lai izdodas

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss