Reinika dziesmai "Pasakā" neticami panākumi Igaunijā (VIDEO)

Laura Reinika dziesmas “Pasakā” igauņu versija “Linnamuinasjutt” duetā ar Luisu Verku (Luisa Värk) pārsteidzoši ātri ir iekarojusi Igaunijas radio klausītāju un mūzikas patērētāju simpātijas, informē ierakstu kompānija "Mikrofona Ieraksti".

Reinika dziesmai "Pasakā" neticami panākumi Igaunijā (VIDEO)
Komentāri[26] 10.05.2011 06:14

Četru dienu laikā pēc dziesmas un video iznākšanas, tā kļuvusi par 1 pirktāko dziesmu Igaunijā, nonākusi radio stacijas “Elmar” topa 1.vietā un videoklips debitējis raidījumā Eesti Top7 kanālā ETV2.

”Linnamuinasjutt” (Pilsētas pasaka) ir jau otrā dziesma, kuru Lauris ir iedziedājis igauņu valodā. Pērn Igaunijā panākumus guva dziesma “Ma jooksen”, kas bija igauņu versija Laura, nu, jau Baltijas hītam “Es skrienu”. Lielākajā Igaunijas mūzikas veikalā muusika24.ee pirktāko dziesmu saraksta 1.vietā pārliecinoši turas tieši igauņu „Pasaka”, turklāt Top 10 ir atgriezusies arī “Ma jooksen”.

Lai arī dziesmas un videoklipa prezentācijas dienā Igaunijas mediji prognozēja šai dziesmai zināmus panākumus, rezultāti ir pārsteidzošāki kā tika gaidīts. Populārajā radio stacijā “Elmar” dziesma jau otrajā skanēšanas nedēļā ir nonākusi topa 1.vietā, bet klausītāji un radio stacijas dīdžeji jau paspējuši nodēvēt šo dziesmu par gada skaistāku duetu Igaunijā, veltot komplimentus arī Laura nevainojamajai igauņu valodas izrunai.

”Es esmu tiešām patīkami pārsteigts, jo igauņi un lietuvieši gaidīja, ka nākamā dziesmu viņu valodā būs “Banjo Laura”. Ja sākumā man bija vienkārši jautra doma izskriet cauri Baltijas valstīm ar vienu dziesmu, tad tagad esmu ieskrējis īstā pasakā. Un, kā redzams, romantiski stāsti, melodijas, un galu galā pasakas aizrauj visus, neatkarīgi no vecuma un valodas, kurā to stāsta”, atzīst Lauris Reiniks, kurš oriģinālajā latviešu versijā šo dziesmu izpilda kopā ar Aiju Andrejevu, jeb Aishu, un kura šogad tika nominēta kā Radio hits „Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā”.

Lietuvā savu dzimšanas dienu šīs pašas dziesmas videoversija piedzīvo 9.maija vakarā kanāla LNK izklaides ziņu raidījumā “Kažkas atsitiko”, kur tika prezentēts Viļņā filmētais un latviešu komandas veidotais dziesmas videoklips. Lietuviešu versiju ar nosaukumu “Pasaka” Lauris ir iedziedājis kopā ar Moniku Bleikšu, kas ir lietuviešu vidusskolas skolniece no Rīgas un dublēja meitenes balsi klipa “Es skrienu” lietuviešu versijā “Aš bėgu”. Monikas mamma ir lietuviete, bet tētis latvietis.

”Ja vēl pirms nepilna gada Lietuvai atklājums biju es, tad tagad gribu parādīt Lietuvai savu atklājumu, kas ir Monika - skaista un dziedoša meitene no Latvijas, kurai Lietuviešu valoda ir kā otrā dzimtā un turklāt ļoti pozitīva enerģija”, skaidro Lauris Reiniks, kurš jau ir pārliecinoši iekarojis lietuviešu sirdis ar lietuvisko “Es skrienu”, kas nesen ieguva Gada dziesmas titulu Lietuvā.

Jāpiebilst, ka Lauris Reiniks pateicoties savām veiksmīgajām muzikālajām aktivitātēm, šogad ir kļuvis par Baltijas patronu projektam “Great Baltic”, jeb “Dižā Baltijas apceļošana”.

Ierakstu kompānija “Mikrofona Ieraksti” šobrīd strādā pie tā, lai drīzumā Lietuvā un Igaunijā dienasgaismu ieraudzītu Laura Reinika solo albums, kurš tiks adaptēts katrai konkrētajai valstij.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
klāvs 17.05.2011 17:04
Smieklīgibūtu ja nākošgads REiniks uz Eirovīziju aizbrauktu no lietuvas vai Igaunijas un paņemtu 1. vietu:D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss