REINIKS cīnīsies pret mirušo draugu FREIMANI

Eirodziesmas abi pusfināli ir noslēgušies un nekādus pārsteigumus tie nav nesuši. Kļuvis skaidrs, kuras dziesmas finālā cīnīsies par iespēju braukt uz Eirovīziju Vācijā.

REINIKS cīnīsies pret mirušo draugu FREIMANI
Komentāri[150] 14.02.2011 08:25

Diezgan neviennozīmīgā situācijā nokļuvis Lauris Reiniks, kura dziesma „Banjo Laura” kļuva par otrā pusfināla uzvarētāju, tā ka pārējās dziesmas nesastadīja īpašu konkurenci, izņemot vien duetu Musiqq” ar dziesmu “Angel In Disguise” .

Finālā Laurim nāksies cīnīties pret dziesmu “Hop” grupas “Blitze” izpildījumā, kura kļuva par pirmā pusfināla uzvarētāju. Kā zināms šīs dziesmas vārdu un  mūzikas autors ir pāragri no dzīves aizgājušais mūziķis Mārtiņš Freimanis, kurš bija arī grupas Blitze producents. Zināmā mērā tieši pateicoties Freimaņa negaidītajai nāvei šī dziesma arī tika iebalsota fināla.

Joprojām daudzi uzskata, ka uz Eirovīziju jāsūta tieši šī dziesma, lai tas kļutu kā piemiņas mirklis tās autoram, kurš bija ļoti aktīvs Eirovīzijas atbalstītājs. Iespējams, ka tā arī būtu jādara, jo īstu cerību par to ka kāda no šī gada dziesmām varētu patiesi cerēt uz augstu vietu Eirovīzijā praktiski nav.

Otra reālā pretendente dziesma "Banjo Laura" Reinika izpildījumā izsauc vairāk jautājumus nekā dod pārliecību par iespēju uzvarēt.

 

Kā jau to ir atzīmējuši vairāki komentētāji, tad dziesma līdzinās pirms 2 gadiem uzvarējušā Ribaka hītu "Fairytale", diemžēl cerēt ka ar šādu "pakaļdarinājumu" izdosies uzvarēt ir pārāk naivi, ņemot vērā arī to, ka pietrūks galvenā Ribaka trumpja un tas ir skatuves harizmas ar ko mūsu Laurim nu ir tā kā ir.

Arī pusfinālā redzētā horeogrāfija priekšnesumam, liek šausmās saķert galvu iedomājoties to visu uz lielās Eirovīzijas skatuves.

Šajā situācijā interesanti būs redzēt kādu lēmumu pieņems Lauris pats. Vai virsroku ņems godkāre nokļūt uz Eiropas "lielākās"  skatuves, vai draudzības jūtas pret bijušo "cīņu" biedru, labi zinot, ka Mārtiņš būtu ļoti gribējis, lai viņa izlolotais projekts nokļūst Eirovīzijā.

Un neapšaubāmi būs interesanti vērot skatītāju balsojumu. Vai šoks par Freimaņa nāvi būs pārgājis un virsroku ņems "lipīgā" dziesmiņa par Lauru vai tomēr vairak būs to, kuri šo Eirovīziju novēlēs Mārtiņa Freimaņa piemiņai.

Kāda ir Tava izvēle? Nobalso jau tagad (balsojuma tabula kā ierasts portāla kreisajā malā)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [150] ››
anc 23.02.2011 19:29
ERs tā saprotu, ka šogad nav mums tādas dziesmas, kas varētu būt lielās Eirovīzijas pašā spicē. Tāpēc nav tik svarīgi, ko mēs tur aizsūtām. No vienas puses arī man gribas balsot par par Mārtiņa dziesmu. Divēju iemeslu dēļ. Blitze ir kaut kas jauns un svaigs. Un kā atzinība Mārtiņam. Viņš taču Eirovīzijā bija iekšā ar sirdi un dvēseli. Tad vismaz aizsūtam viņa dziesmu un punkts. Domāju, ka paši beidzamie jau nepaliks Vācijā. Kaut gan, pagājušog Aija palika pēdējā, un dziesma bija kolosāla. Un kas no tā? Bet mani mulsina tikai viens faktors. Ja visi nobalsos par Blitzi un puiši paliks kaut kur beigu pusē, kādi tik komentāri tad atkal klīdīs pa internetu! To dēļ es tagad šaubos, vai balsošu par Šo dziesmu. Ja cilvēki atkal sāks ķengāties, tā nebūs laba piemiņa Mārtiņam. Ko darīt? Reiniks savu dziesmu, būdams jau pieaudzis vīrietis, izpilda kā puišelis. Tas man nepatīk, laiks viņam taču beidzot palikt pieaugušam. Musiq Eiropa nesapratīs vēl vairāk nekā Blitzi. Musiq stils galīgi garām Eirovīzijai. Es šogad pirmo reizi atzinu Triānas parka dziesmu, ļoti patīk, bet lai Agnese Rakovska veseļojas, veselība ir dārgāka par jebkuriem karjeras sasniegumiem. Turieties, Agnese, veseļojieties!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss