REINIKS ar tūdaliņ, tagadiņ iedejo Eirodziesmas finālā (VIDEO)

Šovakar noslēdzās otrais „Eirodziesmas 2011” pusfināls un tika izvēlētas nākamās piecas dziesmas, kuras tiksies finālā Ventspilī, 26. februārī.

REINIKS ar tūdaliņ, tagadiņ iedejo Eirodziesmas finālā (VIDEO)
Komentāri[146] 12.02.2011 22:39

Skatītāji lēma, ka uz Ventspili dosies Lauris Reiniks, kurš šodien skatītājus pārsteidza ar tūdaliņ, tagadiņ dejām.

Skatītāju balsojuma rezultāti:

"Banjo Laura" (Lauris Reiniks)

"Angel In Disguise" (Grupa “Musiqq”)

"Summer Night" (Grupa “The Secretz”)

Žūrijas labvēlību ieguva:

"Live On!" (Oksana Ļepska)

"Upside Down" (Grupa “Triānas parks”)

Jaunums nacionālajā atlasē ir izaicinājuma kārta, kas LTV1 ēterā būs nākamsestdien, 19. februārī, plkst. 21:20. Tajā piedalīsies 10 dziesmas, kas pēc abu pusfināla kārtu rezultātiem nebūs kvalificējušās finālam. Izaicinājuma kārtā finālam kvalificēsies divas dziesmas, no kurām vienu noteiks televīzijas skatītāju balsojums, bet otru - žūrija.

Nacionālās atlases fināls notiks sestdien, 26. februārī, plkst. 21:20 tiešraidē no Ventspils teātra nama "Jūras vārti". Tiem Latvijas mūzikas un televīzijas šovu mīļotājiem, kuri domā par fināla skatīšanos klātienē, jāatgādina, ka jau no 4. februāra ir pieejamas biļetes uz Eirovīzijas Nacionālās atlases posma „Eirodziesma 2011” fināla koncertu un ģenerālmēģinājumu. Ģenerālmēģinājums sāksies plkst. 14:00, bet „Eirodziesmas 2011” fināla koncerts - plkst. 21:00. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv.

.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [146] ››
Es 14.02.2011 08:50
Vai tad dziesmai pirms Eirovīzijas drīkst būt pirmatskaņojums??? Reiniks jau vasarā izlaida savu disku,kur 10ā dziesma ir 1:1 šai dziesmai! Diez ,kur skatās tā žūrija?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss