Lauris Reiniks ar koncertiem Rīgā noslēdz turneju

Lauris Reiniks šo sestdien, 4. decembrī ar diviem koncertiem Rīgas Stradiņa universitātes Lielajā aulā noslēdz savu pirmo Latvijas koncertturneju “Es skrienu”.

Lauris Reiniks ar koncertiem Rīgā noslēdz turneju
Komentāri 30.11.2010 08:00
Tās ietvaros Reiniks jau uzstājies 11 pilsētās un it visur zāles bijušas pilnībā izpārdotas, bet Madonā, Valmierā, Liepājā un Tukumā pat sniegti iepriekš neplānoti papildkoncerti. Pēc turnejas, kas turklāt risinājusies vienlaikus ar viņa vadīto populāro LNT šovu “Dziedošās ģimenes”, Lauris uz brīdī ieturēs radošu pauzi, tādēļ šī ir pagaidām pēdējā iespēja klātienē skatīt vienu no Latvijas atraktīvākajiem šovmeņiem.

Koncertšovā Lauris dzied gan populārākos hitus no iepriekšējiem albumiem, gan dziesmas no jaunā diskā “Es skrienu”. Paredzams, ka uz skatuves viņam pievienosies arī kāda no publikas visiemīļotākajām dziedātājām, ar ko Lauri saista populārs duetā dziedāts skaņdarbs.

Līdzšinējos koncertos Lauris Reiniks sevi apliecinājis kā spilgtu skatuves zvaigzni, ka ir teicamā formā un vienlīdz labi saprotas ar dažādu vecumu publiku un vakara gaitā uztur neatslābstoši pozitīvu, prieka un jautrības pilnu noskaņu. Izpildot savas populārākās dziesmas, viņš pamanās gan dejot, gan izrādīt bērnības foto, gan labdabīgi pavīpsnāt par saviem agrīnajiem videoklipiem un iesaistīt klausītājus šova norisē. Protams, koncerta kulminācija ir nu jau vairākās valstīs aktuālais singls „Es skrienu”, kura laikā kopā ar Lauri dzied un dejo vai visa zāle. Pēc pusotru stundu ilgās koncertprogrammas dziedātājs ar klausītājiem ir tā sadraudzējies, ka vairumā gadījumu tie nebūt nesteidzas mājup, bet uzkavējas, lai saņemtu autogrāfu uz jaunā CD un kopā nofotografētos piemiņai par gaišuma un pacilātības pilno vakaru. Dažviet šī „neoficialā” daļa iestiepusies pat garāka par koncertu, jo atteikts netika nevienam autogrāfa vai foto kārotājam.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Koncertu sākums plkst. 16 un plkst. 19


Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss