REINIKS jau nēsā ziemas drēbes (FOTO)

Ceturtdien, 7. oktobrī, dziedātājs un komponists Lauris Reiniks viesojās Latvijas Radio 2 studijā pie Baibas Palkavnieces.

REINIKS jau nēsā ziemas drēbes (FOTO)
Komentāri[14] Bilžu galerija[20] 08.10.2010 08:00

Laura Reinika dziesma "Es skrienu" septembrī guvusi pārliecinošu uzvaru raidījuma SEB Muzikālā banka 2010 topā.

Vakar ētera personība Baiba Palkavniece Reinikam pasniedza aploksni. "Varu droši teikt, ka tur nav nauda," smaidot noteica Baiba.

Izrādās, ka raidījuma veidotāja dziedātām bija sagatavojuši negaidītu pārsteigumi, proti, braucienu ar prāmi. "Līdzi varēšu ņemt četrus draugus," priecājās dziesmas Es skrienu izpildītājs.

Lauris Reiniks paspēja parunāt arī pa mobilo tālruni

Kā jau tas ir ierasts, tad raidījuma sākumu Lauris Reiniks nokavēja. Ieradies studijā, viņš uzreiz devās pie Baibas un tiešo ēteru. "Tu nu gan esi saģērbies kā ziemā," smejoties bilda Palkavniece.  

Dziedātājs gan tikai rūpējoties par savu veselību, jo tieši šodien startē viņa Latvijas koncertturneja. "Uz Latvijas šovbiznesa skatuves esmu desmit gadus, bet tikai tagad dodos savā pirmajā Latvijas koncertturnejā," sacīja Lauris.

Šodien, 8.oktobrī ar pilnībā izpārdotu koncertšovu Jēkabpilī sākas Laura Reinika jaunā albuma "Es skrienu" turneja. Lauris neslēpj gandarījumu par publikas atsaucību - jo īpaši tādēļ, ka izpārdoti koncerti Jēkabpilī pēdējā laikā esot retums.

Jau sestdien viņš dziedās Ogrē, pēc tam sekos vēl 11 uzstāšanās dažādās Latvijas pilsētās. Turneja noslēgsies 4.decembrī ar diviem koncertiem Rīgā, Stradiņa universitātes lielajā aulā.

Koncertšovā Lauris dziedās savus populārākos hitus un jaunā albuma "Es skrienu" dziesmas. Pēc uzstāšanās Lauris faniem sniegs autogrāfus uz jaunā CD. Jāpiebilst, ka autogrāfu sniegšanā Lauris šobrīd sasniedzis augstu virtuozitāti, jo dažu dienu laikā ir parakstījis 2000 CD, kas īpašas akcijas ietvaros nopērkami Čili Pica restorānos visā Latvijā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
etnies 10.10.2010 23:43
nu jau tik traki aukstws

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss