Ella saceļ vētru uz sarkanā paklāja - FOTOgalerija

"Latvijas stila un modes balva 2010" nominācijā stilīgākā dziedātāja triumfējusi Elīna Fūrmane.

Ella saceļ vētru uz sarkanā paklāja - FOTOgalerija
Komentāri[47] Bilžu galerija[12] 08.02.2011 07:33

Līdz ar Ellas ierašanos operas namā, stilīgā sieviete nokļuva burtiski zem lupas - fotogrāfi un operatori kļuva manāmi  "niemierīgi". Katrs centās iemūžināt slaveno dziedātāju un uzņēmēju kā vien spēj un no visiem iespējamajiem rakursiem.

Un kā nu ne? Dziedātāja saņēma galveno prīzi - Gada stilīgākā dziedātāja.

Fotogalerija.

"Latvijas stila un modes balva 2010" pasniegšanas ceremonija notika pirmdienas vakarā, kurā Baltijas modes federācija paziņoja labākos no labākajiem modes jomā, kā arī stilīgākās televīzijas, teātra un šovbiznesa zvaigznes, kurām tika pasniegta Gada Balva  modes un stila jomā par sasniegumiem 2010. gadā.

Pēc tradīcijas, ikgadējā Balvu pasniegšanas ceremonijā, nomināciju uzvarētājiem piešķīra „stilīgākā” vai „labākais modē” tituls, un publiskai atzinībai par apliecinājumu, tiek pasniegta statuete, kas simbolizē stila un modes vienotību.

Šogad pasākuma organizatori, sadarbībā ar uzņēmumu “Morozov&Son”, nolēma mainīt galvenās balvas dizainu. Statuetes jaunā tēla autori – dizaineri no kompānijas “Morozov&Son”, kas ir gan konstruktoru un dizaineru birojs, gan ekskluzīvo mēbeļu ražotne, kur mēbeles tiek ražotas pēc individuāliem pasūtījumiem, - piedāvāja Balvas tradicionālā simbola jaunu, oriģinālu izskatu.

„Mēs izmainījām statuetes formu un piedāvājām mūsdienīgākus materiālus tās izgatavošanai, un ietērpām to melnā un zelta krāsās. Melns ir elegances simbols, modes un tās radītāju iecienītākā krāsa, bet zelta krāsa ir slavas krāsa, kas simbolizē cēlumu un atzīšanu,” – tā izvēlēto koncepciju skaidro tās autori, “Morozov&Son” dizaineri.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [47] ››
fakts 18.02.2011 02:52
Viņa ir burvīga !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss