DJ Ella kopā ar Tito Torres izdod singlu “Walk Me By” (AUDIO)

Dziedātāja Elīna Fūrmane, kura deju mūzikas pasaulē pazīstama ar pseidonīmu Dj Ella sadarbībā ar savu draugu un kolēģi no Šveices - dīdžeju un producentu Tito Torres ir izdevusi jaunu singlu “Walk Me By”.

DJ Ella kopā ar Tito Torres izdod singlu “Walk Me By” (AUDIO)
Komentāri[22] 13.01.2011 08:00

Singls ir pirmais sniegums no jaunā materiāla, kuru šogad mākslinieki prezentēs Latvijā, ASV, Dubajā, Šveicē un Francijā.

Chic records (Šveice) izdoto singlu “Walk Me By” jau iespējams iegādāties www.beatport.com un arī I Tunes. Dziesmas teksta autore ir pati Elīna Fūrmane, savukārt mūzika un aranžējuma producēšana ir kopdarbs – producents Tito Torres & DJ Ella. Radio klausītāji Latvijā dziesmu jau mēnesi var dzirdēt radio Capital FM viļņos, bet no šīs nedēļas “Walk Me By” būs pieejams visās pārējās Latvijas radio stacijās.

Dīdžejs un producents Tito Torres īstam klubu mūzikas ekspertam komentārus neprasa – viņš savulaik bijis rezidents Ibizā (klubos Pacha, Amnesia, El Divino un Space), kā arī spēlējis visā pasaulē sākot no Buenosairesas līdz Amsterdamai, beidzot ar Maiami un Dubaju. Vairāk informācijas par DJ Tito Torres atradīsiet šeit: www.tito-torres.com.

Dziesmai izveidots arī remikss. Tā autors ir dīdžejs/producents Kash Trivedi no Indijas.

AUDIO

Pati DJ Ella piebilst: “Esmu ļoti gandarīta, ka atkal esmu atgriezusies pie savu dziesmu rakstīšanas, jo tas mūzikai, kuru izpildu, piešķir daudz lielāku nozīmi. Katra dziesma no jaunā materiāla man ir ļoti dārga un īpaša. Ceru, ka klausoties Walk Me By, cilvēki klubos dejos un aizmirsīs savas ikdienas raizes. Es esmu šeit, lai viņus priecētu un ceru, ka mums kopā ar Tito Torres tas izdosies ar dubultlielu spēku.”

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
smart 15.01.2011 23:54
Malacis,Elīna,nekur nepazūd un savā lauciņā arī iet uz priekšu,lai meitēns ar turpina,viss sanāk!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss