Popularitāti sen zaudējusī Zane Vaļicka tiek nominēta par gada stilīgāko aktrisi

Ekskluzīvā un operatīvā fotogalerijā no Latvijas Nacionālās operas pāris momenti no "Latvijas stila un modes balvas 2010".

Popularitāti sen zaudējusī Zane Vaļicka tiek nominēta par gada stilīgāko aktrisi
Komentāri[29] Bilžu galerija[7] 07.02.2011 22:31

Šodien, 7. februārī, Baltijas modes federācija paziņoja labākos no labākajiem modes jomā, kā arī stilīgākās televīzijas, teātra un šovbiznesa zvaigznes, kurām tika pasniegta Gada Balva  modes un stila jomā par sasniegumiem 2010. gadā.

Lai gan Zane pasākumos mēdz parādīties arī ļoti ikdienišķos ietērpos, turklāt aktīvajā teātra pasaulē vairs nav apritē, tomēr žūrija lēmusi - Zane Vaļicka ir gada stilīgākā aktrise.

Pēc tradīcijas, ikgadējā Balvu pasniegšanas ceremonijā, nomināciju uzvarētājiem piešķīra „stilīgākā” vai „labākais modē” tituls, un publiskai atzinībai par apliecinājumu, tiek pasniegta statuete, kas simbolizē stila un modes vienotību.

Šogad pasākuma organizatori, sadarbībā ar uzņēmumu “Morozov&Son”, nolēma mainīt galvenās balvas dizainu. Statuetes jaunā tēla autori – dizaineri no kompānijas “Morozov&Son”, kas ir gan konstruktoru un dizaineru birojs, gan ekskluzīvo mēbeļu ražotne, kur mēbeles tiek ražotas pēc individuāliem pasūtījumiem, - piedāvāja Balvas tradicionālā simbola jaunu, oriģinālu izskatu.

„Mēs izmainījām statuetes formu un piedāvājām mūsdienīgākus materiālus tās izgatavošanai, un ietērpām to melnā un zelta krāsās. Melns ir elegances simbols, modes un tās radītāju iecienītākā krāsa, bet zelta krāsa ir slavas krāsa, kas simbolizē cēlumu un atzīšanu,” – tā izvēlēto koncepciju skaidro tās autori, “Morozov&Son” dizaineri.

„Mēs esam ļoti gandarīti ar statuetes jauno izskatu, kas lieliski atspoguļo pasākuma koncepciju un atbilst tā statusam. Melnā krāsa vienmēr izskatās respektabli, bet zelts asociējas ar skaistumu, laikam nepakļautām vērtībām. Sešu gadu savas pastāvēšanas laikā, Latvijas Stila un Modes Balvu pasniegšanas ceremonija kļuvusi par atzītu projektu, praktiski par vienīgo Latvijā šāda līmeņa ”red carpet” (sarkanais tepiķis) un «black tie» (smokings) klases pasākumu. Pastāv daudz profesionālo Balvu dažādās jomās: teātrī, kino, mūzikā, un mēs uzskatām, ka modes radītāji arī ir pelnījuši šāda veida oficiālu un publisku atzinību. Turklāt, mode un stils eksistē blakus, un mēs vēlamies pievērst īpaši Latvijas „zvaigžņu”, kā arī sabiedrības uzmanību kopumā tam, ka nevainojams stils ir veiksmes neatņemama sastāvdaļa. Ir svarīgi, ne tikai izskatīties modīgi, bet nezaudējot sevi, atrast un pilnveidot savu unikālu stilu,” – saka pasākuma producente un Baltijas modes federācijas prezidente Jeļena Strahova.

Baltijas modes federācijas organizētā, ikgadējā svinīgā Latvijas Stila un Modes Balvu 2010 pasniegšanas ceremonija šogad notiks 7. februārī Latvijas Nacionālās operas Mazajā zālē. Pirmo reizi projekta vēsturē šogad pasākuma translāciju varēs vērot tiešraidē TV kanālā LNT.

Pasākuma ģenerālsponsors ir modes un izklaides centrs „Rīga Plaza” , kā arī šokolāde „Karūna”.

TV translācijas sponsori ir Moet&Chandon, CHI Professional

Balvu dizains un izgatavošana: „Morozov&Son”

Galvenie mediju partneri: LNT, L`Officiel Latvija, DELFI

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
reāls 10.02.2011 09:51
Vaļicka stilīga? Ar žūriju pārgulējusi vai? Ne viņai aktrises talants, ne stils! Smaids arī pabriesmīgs -mute kā zirgam!!!Ja nu kāds ir pretīgs, tad viņa!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss