Candy maina skatuves vārdu un piedāvā savu Eirovīzijas dziesmu latviski

Dziedātāja Liene Bronuša, kura kopš dažādiem TV šoviem kļuva pazīstama ar skatuves vārdu Candy, nolēmusi nedaudz izmainīt savu skatuves vārdu, tam pievienojot savu īsto vārdu Liene, kļūstot par LieneCandy.

Candy maina skatuves vārdu un piedāvā savu Eirovīzijas dziesmu latviski
Komentāri[22] 31.01.2011 11:30

Kā zināms, LieneCandy ar dziesmu "Love Is Like An Aeiroplane" ir iekļuvuši šī gada Latvijas Eirovīzijas dziesmu konkursa atlases pusfinālā. Dziesma piedalās pirmajā pusfinālā, kuru LTV pārraidīs jau šo sestdien, 5.februārī no pulksten 21.20. Dziesmas videoversijas pirmizrāde notiks LTV pārraidē "Rīts" 2.februārī 8.10 no rīta.

Lai dziesma, būtu pieejama arī tiem klausītājiem un radiostacijām, kuras dod priekšroku dziesmām latviešu valodā, ir tapusi dziesmas latviskā versija "Kājām gaisā".

LineCandy tikai nesen atgriezusies no turnejas Ukrainā, kur Kijevā viņa pievienojās šovu programmai "Ballet A6". Kopā ar šo sastāvu koncerti notika gan Ukrainā, gan Zviedrijā un Norvēģijā. Kopā ar ukraiņu dejotājām notika gatavošanās arī Latvijas Eirovīzijas Nacionālajai atlasei izpildot dziesmu "Love Is Like An Aeroplane". Paralēli notika arī dziesmas videoklipa filmēšana un dziesmas popularizēšana gan Zviedrijas, gan Somijas radiostacijās.

Par dziesmas latvisko versiju LieneCandy stāsta: " Man arī dzīve ik pa laikam ir kājām gaisā. Ir patīkami vienmēr būt tādā kā lidojumā mazu gabaliņu virs zemes. Šī dziesma ir par mani un tā es to arī izjūtu. Šis ir lidojums uz mīlestības spārniem, kas tevi ceļ debesīs un neļauj piezemēties."

Papildus jau sacītajam LieneCandy vēl piebilst: " Lai gan mana iepriekšējā aktuālā dziesma "Tev miera nav" tikai tagad tā pa īstam "ieskrējusies", pakāpjoties līdz vairāku svarīgu pašmāju radiostaciju topu pašam augšgalam, nolēmām neturēt sveci zem pūra un startēt ar vēl aktuālāku dziesmu. Es ļoti nopietni gatavojos Eirovīzijai un domāju, ka nepievilšu savus atbalstītājus. Uz skatuves man pievienosies gan profesionālas dejotājas, gan lieliskas fona vokālistes no Daugavpils Oranžā kora sastāva. Bet dejosim mēs visi!"

Dziesmas angļu un latviešu versijas autori ir Gints Stankevičs un Guntars Račs, kuru kontā ir vairākas kopīgi radītas un veiksmīgas dziesmas. Starp tām arī Kažas izpildītā seriāla "UgunsGrēks" galvenā tēma "Tici vai nē" un grupas Putnu Balle izpildītā dziesma "Divi eņģeļi".

Dziesmas ierakstu studijā producējis pieredzējušais latviešu popmūzikas producents Lotars Lodziņš sadarbībā ar Jāni Kalvi. Abu kontā ir vairākas dziesmas, kas dažādu izpildītāju ierakstītas pabijušas dažādu Eiropas un Amerikas radiostaciju un singlu pārdošanas topos.

Klausies šeit

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
Niks 01.02.2011 18:07
pameegjini saburtot savu niku angliski un padomaa vai eiropa par tevi balsotu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss